Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán, mérleg aszcendenssel...

Oroszlán, mérleg aszcendenssel,milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyiből meg lehet mondani? Az asztrológia közel sem két kiragadott információból áll.
2020. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg stílusos, csinos, társasági ember.
2020. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azaz nekem egy ilyen ember képe ugrik be, viszont tényleg sok dolog befolyásolja, asztrológiai értelemben véve is.
2020. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én oroszlán vagyok mérleg aszcendenssel. Introvertált személyiség vagyok, mindössze egy darab barátom van a férjemen kívül. Van két gyerekem is. Társaságba nem szeretek járni. Ha döntéshelyzetbe kerülök, nagyon sokáig "agonizálok", nehezen jutok dűlőre 😃 kedves vagyok mindenkihez, nem vagyok haragtartó, férjem és jóbarátom szerint a humorom is tök jó. A céljaimért kitartóan küzdök, olyan nincs, hogy félúton feladom mert nehéz. Hajlamos vagyok "rászokni" dolgokra. Pl pár évvel ezelőtt rákaptam a melegszendvicsre, hogy az milyen finom. Egy teljes éven át minden nap azt ettem vacsorára. Aztán besokalltam belőle 😃 dohányzásról is csak a terhesség és szoptatás idejére tudtam lemondani. Nagyon szeretek olyan meglepetést okozni, ami könnyeket csal a megajándékozott szemeibe. Jó emberismerő vagyok, engem tuti nem ejtenek át a palánkon 🙂🙂 Na most hirtelen ennyi jutott eszembe. Esetleg ha kíváncsi vagy még valamire, kérdezz.

2020. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm, hát volt egy exem oroszlán mérleg aszcendensel. Érdekes egyéniség volt az biztos. Például mániákusan vásárolt, amint megérkezett a fizuja és mindig ruhákat meg cipőket horror áron, mert hogy az milyen jó. Nagyon jó érzéke volt a divathoz és órákon át volt képes nézelődni, meg próbálni. Viszont hónap végén meg sokszor kajára sem telt a nagy fényűzés okán. Egyébként végtelenül barátságos tudott lenni, ha akart, és mindig népszerű volt az emberek körében, noha nem volt annyira nagy dumás. Inkább kisugárzásra, meg mondjuk küllemre is kellemes kinézete volt.

Viszont hajlamos volt a sunyiságra, amit ő "diplomatikusságnak" keresztelt el, bár attól távol állt. Például nem mondta el teljesen a dolgokat kiszínezte azt, hogy "ne fájjon", meg "ne kelljen" konfrontálódni, de közben csak ferdítés volt a javából. Ja, és azért nem volt halálosan hűséges sem... azt hiszem ez az oroszlánoknál fiatalon gyakran megesik. Legalábbis amit tapasztaltam. :/

Ismervén személyen mérleget meg oroszlánt, nála így vegyült a dolog. Aztán persze másnál meg másmilyen is lehet.

2020. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!