Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az igaz, bika csillagjegyűek...

Az igaz, bika csillagjegyűek vonzódnak Rákhoz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 15:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aki azt írja horoszkóp hülyeség az ne írjon!
2020. júl. 15. 15:24
 2/11 A kérdező kommentje:
Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2020. júl. 15. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nemcsak napjegyből áll. Épp ezért semmi értelme ennek a kérdésnek.
2020. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondják, hogy ez a két jegy összeillik (a bika földjegy, a rák pedig víz), viszont ahogy azt az előttem válaszoló leírta: nem csak a napjegy létezik. Van ezenkívül még aszcendensed, Holdjegyed, Merkúr, Vénusz, stb...

Vannak oldalak, ahol a születési adataidat beírva ki lehet ezt számolni, sőt, olyan is van, ahol párok kompatibilitását számolják.

2020. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Te is tudod, hogy értelmetlent kérdezel. Lépj túl ezen a rák meg bika baromságon. Szerinted ha több millió fényévre lévő, a földi életre semmilyen hatással nem bíró csillagok befolyásolták a személyiségedet (tehát nem a szüleid, nem a környezeted, amiben felnőttél befolyásolt abban, hogy milyen ember lettél), akkor nem befolyásolhatta-e milliószor jobban a személyiségedet az, hogy a kórházban be volt-e kapcsolva a tévé a folyosón, hallgatta-e a szomszéd kórteremben a Marika néni a kis rádiót, vagy telefonált-e valaki épp a kórház portájáról? Mert hogy ezeknek jóval több köze volt a környezetedre akkor, mint hogy hol állt a Szaturnusz a Neptunuszhoz képest, az halálbiztos.
2020. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

5-ös, te minek is írsz ide ezotéria témában, ha nem hiszel benne? Nem írsz semmi hasznosat a kérdező számára.


Kedves kérdező! Elméletben igen (már ha te hiszel ebben), viszont azt ahogy sokan leírták, nem csak ez számít, hanem teljes születési képlet. Ezt csak azért mondom, mert én bika vagyok, de csöppet sem kedvelem a rákokat. (Egyébként nem azért mert rákok, hanem valahogy nem az én világom és aztán utólag mindig kiderül, hogy rák volt.) De az is igaz, hogy én oroszlán aszcendensű vagyok, az meg nem tűri meg őket, amennyire én tudom.

2020. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: én az emberi értelemben hiszek, bár az igaz, hogy kezdek kiábrándulni.
2020. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es, én sem veszem szentírásnak, de ha már a kérdező hisz benne és feltett egy kérdést, nem kijelentem, hogy: "hülye vagy fiam". Szóval te meg ne legyél ilyen lenéző másokkal. Köszi. :)

Amúgy igenis van emberi értelem, az, hogy te nem találod, azt jelenti, hogy nem jó helyen vagy. Pl.: elmehetnél az ezo topicból, ha nem is érdekel.

2020. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy lesz, köszönöm a választ és a jó tanácsot, kedves polgártársam!
2020. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem, a Föld jegy ellentéte a Víz jegyüeknek. Nagyon más világ a kettő.
2020. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!