Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is szűz csillagjeg...

Szerintetek is szűz csillagjegyűek lányok nagyon szépek nagyon kedvesek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 22:23
 1/10 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Igen, ebben biztos vagyok.

Kivéve, amelyik nem😂

2020. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, bár egy kedves és csinosat sem ismerek. Xd De az is érdekes, aki ezt csillagjegy alapján akarja eldönteni. Xd Bár, ha ennyire hiszel benne Kérdező, akkor nagyon összetett és inkább az aszcendens felel a külsőért.
2020. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tabbouleh ***** válasza:

#2 tényleg?

Én szűz jegyű vagyok, de (külső visszaigazolás alapján, nem vagyok egoista) állítólag szíp vagyok👀 a kedvesség az néha nem megy, de sosem vagyok egy gyökér a másikkal

2020. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a több millió leanyzó aki augusztus 23 és szeptember 23 között? Sok nagyon szép és nagyon kedves lány lenne akkor a Földön.

Egyébként én az vagyok :)

2020. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as tényleg. :P De nem mondtam egy szóval se, hogy nem létezhet, csak, hogy én ilyet nem ismerek. Igaz, amúgy is valamiért gyűlölnek a szűz nők. Xd Tudja fene, min múlik, pedig bika vagyok, de hát.. na, egy napjegyből semmit sem lehet leszűrni. Bár ezt írtam is.
2020. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szűz vagyok és ugyan én mindig túlkritizálom magamat, hogy ez sem szép rajtam meg az sem, a visszajelzések alapján szép vagyok, mindig is körülrajongtak a férfiak és nőktől is állandóan kapom a bókokat.

Alapvetően kedves vagyok de hangulat / ember függvénye is, ha olyanom van akkor nagyon kedves vagyok, segítőkész és elcsevegek bárkivel bármiről. Ha meg olyan kedvemben vagyok vagy nem szimpatikus az illető akkor meg sem szólalok és nem érdekelnek az emberek.

2020. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Többnyire igen.
2020. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom szűz. Olyan mint Hermione a HP-ből. Stréber, de szépséges, valamint hűséges barát.
2020. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a külsőt inkább az aszcendens jegyhelyzete adja. :)


Szűz napjegyem van, mérleg aszcm. Azt mondják szép vagyok, de hát ez olyan relatív

2020. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os ez én vagyok :)))) hahha bár nekem még a halak holdam is szépen elősegíti az érzelmek hullámzását.


9es voltam

2020. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!