Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az alapja annak, hogy egy...

Mi az alapja annak, hogy egy ember személyisége csak a születésekori bolygóállás szerint dől el?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 21:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

14 éns em ezekre gondoltam ez szerintem is kamu.

olyanokra mint pl A halak a mag, nyugodt, nagy álmokkal, a kos a rügy minek szite semmi sem állhat az útjába és így tovább. Ne a városi életből indulj ki, hanem azt amiből kialakult. mikor az emberek többsége a földeken dolgozott és ha nem a fonóba, vagy a kocsmába volt akkor tv helyett a csillagokat nézte. És a "bölcsek", vagy a "nép" kifigyelték, hogy ekkor és ekkor ezek a csillagok jelennek meg, "uralkodnak a égen", ekkor ez történik a természetben, és ekkor születő gyerekek többnyire így viselkednek.

Szerintem amúgy ez csak az első években van így, utána a tapasztalatok, életkörülmények formálják a személyiséget, a jellemet.



Iszonyat sokat számít a körülmény, így azt amit mindenki horoszkópnak/asztrológiának ismer abban én sem hiszek, a heti, napi havi horoszkópnak semmi értelme sincs.

Ami érdekes, hogy mindenhol, megvolt a 12 jegy más és más formában, ma szinte csak a kínait, meg a nyugati maradt fent, de ennél jóval több volt. (gondolom ezek is a vallásnak köszönhetően maradtak fent, pl nyugati zodiákus-keresztény; keleti zodiákus-buddhizmus)

Ahhoz hogy "racionálisan" higgyünk vagy ne higgyünk ezekben meg kell pucolni a "hagymát", a természeti népek "találták ki" és hozzánk képest még az Amerikai telepesek vagy a Római Birodalom is közelebb állt a természethez hát még a korábbiak.

ami nekem "bizonyítottan", hasznos az a kertészeti holdnaptár.

2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a genetika számít, később pedig a tanulás.

Isten és sátán nincs, nem léteznek.

2020. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A fogantatás óráját azért a legtöbb esetben kb lehetetlen lenne viszonylag pontosan meghatározni, tehát marad a születés pillanata, mint szintén egy élet kezdet, ahonnan már lehet pontosan számítani .
2020. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológiai jellemtan szerint az emberi személyiségnek van egy olyan rétege, amely úgynevezett belső figurákból tevődik össze. Ezek valójában a fontosabb karmikus tapasztalataink szimbolikus lenyomatai. Egyfajta velünk született alapenergia, amely hatással van a hétköznapi gondolkodásunkra, érzelmi világunkra és viselkedésünkre. Ennek a belső figurákkal teli, szimbolikus személyiségrétegnek elemzésére szolgál az asztrológiai jellemtan vizsgálóeszköze: a születési horoszkóp. Segítségével megismerhetjük a legaktívabb belső figuráinkat és így tudatosabban, strukturáltabban átláthatjuk saját magunk és társaink működését a világban.
2021. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Személyiségének egy apró része. A személyiségének nagyja már adott még beinkarnálódás előtt.


Azért, mert ekkor különül el a lét ember, anya és gyermek emergiateste.

2021. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Önmagában amikor valaki megszületik,egy tiszta lap. Ebben nem határozó csillagállás,nem döntő. Sokkal inkább határozó az,fogy milyen környezetben szocializálódik az egyén.

Azonban találkoztam már asztrológussal,aki tudott útmutatást adni a csillagképem alapján.

Laikusként válaszolva,bizonyára vannak olyan hatások,energiák amik befolyásolhatját a személyiség kialakulását,azonban sokkal inkább hat az általános szocializálódás a személyiség fejlődésében:család(főleg anya és apa kép),barátok,haverok,ismerősök.

Önmagában nem szabad bolygóállás alapján ítélni,ha számottevő tényező is,csak egy mellékes iránymutató.

2021. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26%
Az emberi butaság.
2021. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!