Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik nőt/lányt választanátok?

Melyik nőt/lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Vízöntő, Ikrek, Halak, Bak, Mérleg

2020. júl. 26. 11:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, hogy akik a feltett kérdésre válaszoltak, le lettek szavazva. Miért is? Mert a kérdésre válaszoltak?


Az már teljesen más tészta, hogy a feltett kérdésnek van-e értelme részetkről vagy nincs. Szerény véleményem szerint sincs, de nem kezdem el alatta szidni, kifigurázni és bántani a kérdezőt, mert őt jelenleg ez érdekli, ezért jött ide. Az ilyen kérdések felett át kell siklani. Kettő, akik nem hisznek asztrológiában, horoszkópban stb.. mit keresnek ebben a kategóriában? Valamelyik nap én is tettem ki egy kérdést, ami számomra fontos volt és kíváncsi voltam, hát szép válaszokat kaptam..


Tessék normálisan viselkedni és a feltett kérdésre válaszolni! Ha nem tudsz válaszolni, menj tovább!

2020. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
#31 Köszönöm xd... Most kíváncsian várom hogy ebbe is bele kössön valaki
2020. júl. 26. 22:53
 33/36 anonim ***** válasza:
Merleg, Bak
2020. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondták a mérleg lányokat. Azt jó tudni, hogy a mérlegek a flörtölés képességével születtek. Nem feltétlenül tudatosan, de gyakran flörtölnek. És nem biztos, hogy ezt mindenki bírná, hogy a párja mással flörtöl. Ezenkívül a mérleg tökéletesen tud színészkedni. Képes rá, hogy kettős életet éljen, úgy hogy senki nem is sejtené.
2020. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34, erre tudsz is példát mondani, vagy csak úgy kipattant a fejedből?
2020. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
57%
Válaszd azt,amelyik a legjobban hasonlít hozzád, vagy az ideálodhoz; és ne a csillagjegyek alapján matekozd ki:) Hanem amelyik a legjobban bejön, amelyikhez a legjobban vonzódsz; vagy a leg kedvesebb a szeme, tekintete, kisugárzása, személyisége. stb. :) Úgyis csak azzal jössz össze, akivel dolgod van a sorsban; innentől mindegy a csillagjegy. :)
2020. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!