Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lányt választanát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lányt választanátok barátnak és melyiket kapcsolathoz? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

1. Nagyon komoly, ritkán nevet és mosolyog


2. Életvidám, sokat mosolyog, néha komolytalan



2020. jan. 22. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

barátnak és kapcsolatnak is a 2 est.

20F

2020. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ez baromi kevés infó. Ennyiből nem 'választok kapcsolatra'..

De ha muszáj, a kettest mondanám én is mindkettőnek, mert én is hasonlónak tartom magam, de persze ha meg tud fogni az első, akkor természetesen nem határolodnék el tőle. Van is egy ilyen (1-es típusú) nagyon jó lány barátom és vele is szeretek lenni.

20F

2020. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon béna álkérdés.

Ennyi info alapján ki választaná az elsőt?

2020. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Japo89 válasza:
64%
Szigorúan az elsőt! A 2.at már dugja valaki.
2020. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Külsőre nekem csak az arc a fontos, az azért nem árt ha tetszik :) Belsőre legyen hűséges őszinte és törődjön velem :3 Viszont azért tetszene ha nevetne együtt velem és jó kedve lenne miattam, viszont a túl életvidám lány megintcsak nem mellém való, mert én elég sokszor vagyok rosszul, igaz egy barátnő felvidítana nagyon.. igazából attól függ kijövök-e vele, mennyire fogad el. Barátnak nekem nem kéne lány, úgy sem bírnám a csak barátságot, viszont ha elfogadjuk és szeretjük egymást, akkor pedig 1-2 is is jöhetne barátnőnek :)

19f

2020. febr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
2. est mondanám kapcsolatra de valójában az 1 es jobban beszokott jönni. Tehát 50-50 %.
2020. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!