Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak horoszkóp Bak aszcendenssel?

Bak horoszkóp Bak aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Van itt még valaki akinek Bak a horoszópja és az aszcendesne is Bak? Vagy ismertek ilyen embert? Mi róla/róluk a véleményetek? (A Hold a Skorpióban van)

2020. júl. 29. 12:31
 1/6 anonim válasza:
Én bak vagyok, bak aszcendenssel. ;)
2020. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm anyukája.

Szigorú, nagyon magasan van nála a léc. Igazi vaskalapos.

2020. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, nekem csak az aszcendensem bak, a napjegyem halak.
2020. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párom bak-nyilas de nagyon dominál nála a bak. Eléggé földhözragadt, nagyon sokat morfondírozik. Nem spontán, ha azt mondja nem csinálunk ezt vagy azt? az nem hirtelen ötlet, már hetek óta agyal rajta. Az érzelmek terén borzasztó fukar. Az rendben van, hogy minden nap 100%on égek (tűz jegy vagyok) jól esik neki, simogatja az egóját, jó a lelkének de ezt nem kapom vissza egyáltalán. Elég önző tud lenni és ha megmakacsolja magát se előre se hátra. Nagyon igényli az egyedül létet, ami tüzesként nekem nem igazán érthető. Csak a saját közegét szereti, nem egy ismerkedős, nem társaságfüggő. Csendes megfigyelő de a biztonságos kipróbált közegben nagyon kinyílik. Olyankor jó a humora nagyon vicces, igazi bolond de jó értelemben. Sajnos körüllengi ez a fekete felhő, hogy az ő hátán van a világ gondja, mártír, hogy neki mindent egyedül kell csinálni, de nem is engedi, hogy segíts mert úgyse tudnád olyan ügyesen mint ő.

Versenyzik. Mindig úgy éreztem nekem kell a legtöbbet adni, beletenni, nekem kell jobbnak lenni de ő ezt túltolja. Mindenben versenyzik, értsd úgy, hogy ha elmegyek a barátaimmal valahova akkor ő még aznap megy a sajátjaival és megspékeli egy vagy két másik nappal is, csak hogy túltegyen rajtam.

2020. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Megkérdezhetem, hogy miért vagy vele? Nekem kicsit úgy jött le, mintha lenne benned pár tüske a pároddal kapcsolatban. Javíts ki, ha rosszul látom, de többségben csak negatív dolgokat írtál róla.
2020. szept. 3. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván szeretem de nem tüskéről van szó, a bak jelleghez hozzátartozik egyfajta negativitás, önfejűség és ez vitathatatlan. Nem vagyunk egyformák. Vannak tulajdonságok amik idegesítőek számomra, mert nem tudom kezelni őket lásd makacsság. Meg kell várni míg elmúlik. Természetesen vannak jó tulajdonságai: megbízható, kitartó, vicces, jó kiállású, bátor, kreatív, ötletes, segítőkész, precíz, maximalista, célratörő, egyenes, elemző, érett, megfontolt, hűséges, leleményes, munkaszerető, racionális, terhelhető, találékony. A szeretetét tettekben mutatja ki.
2020. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!