Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak csillagjeg...

Kerdesekkel teli kérdése:

Mit gondoltok a bak csillagjegyű nőkről?

Figyelt kérdés
Csak a témában jártas emberek véleménye érdekelne

2020. júl. 30. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Bak vagyok, és nincs a környezetemben más Bak nő, így csak magamról tudok írni.


Vérbeli Bak vagyok, mivel az aszcendensem is Bak. Introvertalt vagyok, szeretek egyedül lenni a hosszantarto társasági élet lemerit, ami után egyedül töltődöm. Imádok olvasni. Kíváncsi vagyok mindenre. Maximalista vagyok, ami sajnos nem pozitív tulajdonság. Makacs kitartó, céltudatos. Vannak helyzetek amikor bizalmatlan, nem szeretem, ha az aki nem tartozik bele a szűk körömbe, hozzamér,legyen szó egy kar simiről, haj babrálásról, stb. Kell a 2 méter távolság. Nehezen engedek be bárkit ebbe a körbe.


Nem tudom mennyi összefüggés van a kettő között, de mivel Föld jegy, en szeretek két lábbal a földön állni. Teriszonyos vagyok és ha tudom hogy a vízben már nem ér le a lábam, megijedek és "elfelejtek" úszni. 😁

2020. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Rólam írtál! 😄😄 Én is bak vagyok és 100%-ban leírtad, hogy milyen vagyok. 😄
2020. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bak a legjobb baratnom es o ismeretlenekkel alig mer megszolalni, de ha zart barati korbe vagyunk SZO SZERINT egy allat😂

De amugy imadom, jo hallgatosag, szereti az aranyos dolgokat es a nagyon hot pasikat😂

Kulsore egyebkent nagyon szep.


Az enekhangja nem olyan rossz, de azert nem hallgatnam nagyon😂


Hmm mivan meg


Nagyon empatikus, bar o tenyleg 2 labbal a foldon van, ha a vad almaimrol meselek neki(Halak vagyok), akkor csak igy nez, hogy uristen milyen gondolataim vannak es hogy tok gaz es ez nagyon zavaro benne.


Mindenkinel jobb , szebb akar lenni, imadja ha dicserik.


Ha mondok neki neki valamit most vegyunk egy peldat, azt mondom neki hogy aaa milyen szoke a hajam most.

Erre azt mondana, hogy URISTEEN NEZD MAR MEG AZ ENYEMET IS MILYEN SZOKE MAR URISTEEEN.


kozbe amugy nyilvanvalo, hogy az en hajam amugy tenyleg szokebb, de o csak azt mondja, hogy az ove jobban.

Kapcsolatban imad hulyulni meg beszologatni a masiknak(csak aranyosan), nem turi ha tiszteletlenel vele es full oszinte a fiujaval pl megmondja neki ha valami baja van vele vagy akarmibel es nem hallgatja el.


Kisse amugy el van szallva magatol, de itt a neveles jatszott kozre.


Ez csak a legjobb baratnom szemelyisege, kerlek senki se vegye magara(Bakok).


De amugy nagyon szeretem es o is sokat tett mar ertem, szoval nincs bajom a bakokkal.✌🏼

2020. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3 Nagyon nevettem :D Első vagyok. Sok olyan dolgot és példát írtál, ami igaz rám is, és így egy külső szemlélőtől hallani (olvasni) jellemzést magamról több szempontból is érdekes és fura. Én is állat vagyok a saját baráti körömben, de idegenek között csendes megfigyelő. Sokan emiatt zárkózottnak tartnanak, van aki bunkónak, nagyképűnek, mert nem beszélgetek. Ami valamilyen szinten igaz is, mert nem mindenkit engedünk be a saját szűk körünkbe. (pl. én speciel Nyilasokkal nem jövök ki, ők okkal tarthatnak nagyképűnek)


"Mindenkinel jobb , szebb akar lenni, imadja ha dicserik." Detto, itt jön ki a maximalizmus, ami pedig nem jó. Engem ez a hozzáállásom, gondolkodásom padlóra tud küldeni néha rendesen.


Egyébként az én legjobb barátnőm is Halak. És a Halakra jellemző a túlzott álmodozás, a Bakok meg inkább raconális beállítottságúak, szóval emiatt ne haragudj rá, váltsd valóra a vad álmaid :)


Szívesen olvasnék még más véleményeket is.

2020. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Én rengetegszer tapasztaltam, hogy nagyon is megjátszák az érzelmeiket és kedvességüket emberek felé, apró részletekből lehet észrevenni, amire én is többször felfigyeltem. Én úgy ismerem őket, hogy csak olyan férfiakkal vagy nőkkel foglalkoznak, akiknek vagyonuk van vagy lesz és jó fizetésük.
2020. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

5-ös a Bak nem az a törleszkedős fajta, alapvetően mindenkivel tartja a távolságot és zárkózott, nem jatsza meg az agyát érdekből, mert nem is menne neki.

Az anyagiak valóban fontosak, de előteremti magának, nem mástól várja. Egyszerűen csak mástól is ugyanazt várja el, amit saját magától, ezt értelmezik sokan félre és gondolják, hogy a Bakok aranyasok, pedig nem.

2020. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

A Bakokra jellemző, hogy nem szeretik kimutatni az érzelmeiket, érzéseiket. Ez nem megjátszás, egyszerűen félünk, bizalmatlanak vagyunk. Rengeteg érzelem van bennünk, csak nehéz a felszínre hozni.


A második fele emberfüggő szerintem. Rám az nem igaz.

Más nevében nem tudok nyilatozni, még mindig az első vagyok.

2020. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

3- as és 4-es:


Halak vagyok, bak aszcendenssel. 2 in 1. Amit az első írt, jellemző rám, amit pedig az álmodozó halakról, az is. Nem egyszerű :D

2020. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
6os, köszönöm a válaszodat, én 5ös vagyok. Biztos vagyok benne, hogy megjátszák és több álarcot is hordanak, mert hatalmas nagy érdekemberek, nekem min. 10 éves tapasztalatom van velük, bak nőkkel és férfiakkal is, minden viselkedésüket ismerem. A nem bakoknak üzenem, hogy pénzüket egy bak nő vagy férfi helyett sokkal őszintébb emberekbe és kapcsolatokba fektessék, vagy saját magukba. Nem szeretném folytatni ezt a párbeszédet. További szép napot.
2020. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat🙂

Érdekes dolgokat olvashattam😅

2020. júl. 31. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!