Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű lányok! Milyen...

Szűz jegyű lányok! Milyen horoszkópú a párotok? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 06:33
 1/8 elika válasza:
70%
Én 15 éve élek párommal -aki mérleg- harmónikus, szerelmetes( még mindig!)kapcsolatban. Amúgy" nekünk" a bikát/ skorpiót is" szokták" ajánlani. A mérleget sehol nem olvastam, hogy ajánlották volna horoszkópilag...: a horoszkópnak a fele sem igaz, ezt ne feledjük!:-)
2010. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Férjem rák, 3 éve vagyunk házasok. Ránk abszolut illenek a szűz-rák párhoroszkópban leírtak... :)


"Rák férfi - Szűz nő:

A férfi úgy érzi, hogy ez a nő nem érti meg. Mindig hűvös, okos, logikus, nincs benne érzés. Ennek ellenére újra és újra kibékülnek, mert az élet reális, lényeges dolgaiban jól kiegészítik egymást."

2010. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

6 éve vagok együtt a párommal, aki hozzám hasonlóan szűz, sőt, 1 nappal vagyok nála csak idősebb.

Teljesen harmónikus a kapcsolatunk, megértjük egymást.

2010. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ikrek. 2.5 éve vagyunk együtt.

A kapcsolatunk rapszodikus, nagy veszekedések, hogy zeng a ház, és nagy kibékülések váltogatják egymást.

Nem illünk össze tökéletesen, de szeretjük egymást és próbáljuk elviselni :D

2010. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bak a párom.

Néha vannak viták, de nagyon szeretjük egymást!:)

2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jah és több mint 6 éve vagyunk együtt.


előző voltam:)

2010. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
skorpió a párom...4 hónapig voltunk együtt először majd szakított, sokat veszekedtünk a békülés annál jobb volt..1 hónap után újra egymásra találtunk és azóta még boldogabbak vagyunk együtt..nem bírtuk ki egymás nélkül :D
2010. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
párom ikrek, és hiába a horoszkóp szerint a szűz-ikrek párosítás nem jó megoldás, a mi kapcsolatunk teljesen harmonikus. persze néhány kisebb veszekedéssel :D
2010. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!