Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok mi a partneretek horoszk...

Rákok mi a partneretek horoszkópja, és milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem van egy bak párom és már 2,5 éve együtt vagyunk. Szó szerint egymás ellentétei vagyunk és minden horoszkóp azt írja, hogy nem illünk össze. Ehhez képest nagyon jól megvagyunk, azt a néhány összezördülést leszámítva, amely minden kapcsolat sajátja. :)
2011. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én párom Halak, és már 7 éve együtt vagyunk. Vannak összezördülések, nagyon nehéz egy halakkal :P

De szeretjük egymást, és bármi történik, mindenáron kitartunk egymás mellet.

2011. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

A barátom bak, és az én aszcendensem is bak.

2 éve vagyunk együtt. Nagyon jól megértjük egymást minden téren. Viszont vannak olyan dolgaink, amiket nagyon nem bírunk egymásban... ezt közöltük egymással még a kapcsolat elején, aztán próbáltunk változtatni. Több kevesebb sikerrel. :)

2011. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rákok vagyunk,és 24 éve házasok!
2011. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
oroszlán a pasim! és nagyon csodálatos,
2011. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
anyukám rák, a férje vízöntő. anyu hevesebb természetű, a férje pedig konfliktus kerülő és tűrő. Szerintem ez a kapcsolatuk kulcsa. Anyu néha azt hiányolja, hogy a férje keveset nyit és beszél az érzéseiről. de amúgy összetartó és erős a kapcsolatunk. 3.5 éve vannak együtt és 1 éve házasok.
2011. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én anyum is rák, apum skorpió. Anya a "dominánsabb" a kapcsolatban, ő pörög, ő beszél, ő tervez. Apa meg ül, olvas, és néha benyög valamit. Neki nagyjából minden mindegy, anyura bízza a családi ügyeket, megy ahova mondják neki. Viszont a pénzzel kapcsolatos dolgokat apám intézi. 15 éve házasok, és jól elvannak, bár nem egy szenvedélyes szerelem, inkább biztonságos, stabil, kölcsönös szeretet.
2011. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas és mindennél jobb!
2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
19.52-es vagyok! Utolsó, osztom a véleményed, az én Párom nyilas, és fantasztikus... :) Amúgy én oroszlán vagyok. Bocsi, tudom nem ide tartozik.
2011. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is osztom a 8#-as véleményét! :-)


Nyilas lány, és mindennél jobb!

Türelmes velem, és látja mikor borulok ki, nem veszekszik velem, csak nevet rajtam, cserébe imádom. Nagyon bensőséges kapcsolat!

2012. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!