Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire lobbanékony természet...

Mennyire lobbanékony természetű Mérleg? Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé. Düh rohamosok inkább és ha valami olyan van képesek a legkisebb dolgokon is hisztizni akár egész nap.
2020. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez inkább nyilasra jellemző
2020. aug. 3. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, de a húgom ilyen és mérleg. :D
2020. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Mérleg vagyok, abszolut konfliktus kerülő, dührohamaim nincsenek. Hisztizni sem igazán szoktam.

Viszont ha úgy érzem igazam van, kiállok magamért. Fafejű, hazug, nagyképű, öntelt emberek azért fel tudnak húzni, de képes vagyok uralkodni magamon.

Képes vagyok belátni ha hibázom, tudok bocsánatot is kérni.

Ha látom, hogy szemtől-szembe hülyének néznek, azt nem hagyom szó nélkül.

2020. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagy az igazságérzete és azonnal ordibálásba kezd ahogy ezt sértve érzi. Függ nyilván attól, hogy ki vagy, egy haverral nem fog üvöltözni de pl testvérrel simán, mérleg a tesóm. :D Az ismerőseim legalábbis ilyenek és kifejezetten hisztisek tudnak lenni.
2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#2 Nyilasra igaz? Az összes létező ember aki ismer azt állítja hogy én vagyok a leg nyugodtabb és békésebb ember akit ismernek még pedig nyilas vagyok. Na ezt akkor mivel magyarázod? :D Ebből is látszik mennyit ér a horoszkóp... semmit
2020. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

A mérlegnek nincsenek dührohamai, pontosan az egyensúlyra törekszik mindig.

Dührohoma a kosnak van, a nyilasnak, meg néha az ikreknek.

2020. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem azok, inkább magukban fortyogós sértődős típusok.
2020. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Mérleg vagyok.Nem vagyok lobbanékony sőt gyűlölöm a konfliktust.😊
2020. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!