Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy ha pl. a nyilas csillagjegy mérleg aszcendense a jupiter nyolcadik házában áll, akkor meggazdagodik? Mi alapján számolta ezt ki valaki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7., Baromságokat beszélsz. Attól, hogy rengeteget dolgozol, nem leszel gazdag. Rengeteg ember van, aki rengeteget dolgozik, és mégsem az. Van, aki meg keveset, vagy semmit, és mégis azt adta az élet, hogy gazdag. És van, aki rengeteget is dolgozik és gazdag is lesz, de ez csak egy kis csoport. Tehát rendkívül sokféle sors van, de általánosságban elmondható, hogy ez nem függ össze a munka mennyiségével
2020. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sőt, van, aki abból gazdagodik meg, hogy egész életében csak hazudozik: politikusok.
2020. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De ők sem csak a horoszkópukat nézegették, hanem csináltak is valamit. Én nem azt mondtam, hogy ha dolgozol gazdag lesze, hanem hogy attól senki nem gazdagodik meg, hogy idióta kérdéseket tesz ki ide.
2020. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as, ne érts félre, nem azért kérdeztem ezt, mert én hiszek benne és így akarok meggazdagodni. Az érdekelt csak, hogy honnan veszik ezeket a képleteket, mi alapján számolgatnak, stb. Bocs, ha a kérdés idióta.
2020. aug. 9. 10:07
 15/15 anonim válasza:
Az asztrológia egy több ezer éves, komplex tudomány, egy szimbólumrendszer... A Nyilasok uralkodó bolygója a Jupiter, amit a "nagy szerencse" bolygójának tartanak, a nyolcas ház pedig kapcsolatban áll az örökséggel.(Többek között) Vagyis, ha egy Nyilasnak a nyolcas házban van a Jupitere eséllyel pályázhat egy nagyobb örökségre. Egyébként, neked Nyilas Nap jegyed van, Mérleg Aszcendesed és a Jupiter benne áll a nyolcas házadban?
2021. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!