Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók és skorpió aszcendens...

Skorpiók és skorpió aszcendensűek! Kínlódtok a hajatokkal? Sosem áll jól? Boglya?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 17:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
igen alig van hajam, nnagyon vékony szálú, és ugy nézeki ki mintha soha nemfélsűlködtem volna, ha meg fúj a szél az maga a katasztrófa
2020. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, majd attól függ, hogy milyen a hajad, hogy melyik hónapban születtél... Ekkora baromságot sem hallottam még!
2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Sok hajam, vastagabb szálú, de jól áll, könnyen kezelhető.
2020. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen...skorpió napjeggyel és oroszlán asccal büszkén kellene lobogtatnom a sörényem,ehelyett az 1-essel vagyok dns rokonságban..jobb napokon elérem a bocinyalta kevésbé fátyolszerű kinézetet,frissen msova azért nem süt át rajta annyira a nap.
2020. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit. Nehezen tudok sokáig egy sampont használni, mert egy idő után egyikkel sem marad olyan a hajam, amilyennek akarom.


Vastagszálú a hajam, frissen mosva dús, fényes, de kb mosás utáni 3. nap lapos a hajam.

Nagyon hullik is, kb vedlek mint a macskák tavasszal.

De cserébe a homlokomon felett és a tarkómnál nőnek a babahajszálak, ami kissé idegesít.

Időszakonként változik, hh szeretem hordani a hajam. Volt, hogy hónapokig csak konty a voltam képes utcára lépni, mert szerintem az állt jól. Most meg rosszul érzem magam, ha alváson kívül bárhova kontyolt hajjal megyek.


Skorpió aszc.


De egyébként a haj inkább genetika kérdése😅

2020. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A hajat a Mars helyzete mutatja meg.
2020. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy a skorpiók kínlódni szoktak a hajukkal. Kíváncsi voltam, hogy így van-e.

Skorpió vagyok én is - és mindig az agyamra megy a hajam.


Ha hagyom természetesen, úgy áll, ahogy akar. Hullámos-göndör. Nyirkos időben képes annyi irányba állni, ahány hajszál van.

Nagymamám mindig mondta, hogy ne tupírozzam be. Csakhogy sosem tupíroztam. 😉

Konty, csuri, rövid, hosszú - mindegyikkel kínlódom.

Látom, azért vannak sorstársak.

2020. aug. 8. 02:54
 8/11 A kérdező kommentje:
#6. Lehet, hogy úgy van, én nem értek hozzá.
2020. aug. 8. 02:55
 9/11 anonim válasza:
45%
Skacok, még nincs gyerekem, de segítsetek már, hogy melyik hónapban nyomjam meg az asszonyt, hogy a gyerekemnek majd jól álljon a haja? Csak hozzáértők válaszát kérem!
2020. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem skorpió az aszcendensem,és a hajammal mindig bajom volt(göndör,kócos hatású)mindenki aki rendesen ismer,tudja,hogy a hajam a mániám,hogy nem szeretem a hajam,ha kivasalom,akkor is csak hullámos,de nem egyenes és rendezett....mindig is rendezett hajra vágytam,de én pont nem azt "kaptam",nem tudom hogy a skorpió aszcendens miatt-e,de így van.
2020. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!