Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lányhoz milyen horoszk...

Vízöntő lányhoz milyen horoszkópú fiú illik?

Figyelt kérdés
Milyen a vízöntő-vízöntő párosítás? Tartós kapcsolat, vagy rövid? Milyen horoszkópú fiú illik hozzám?

#fiú #lány #kapcsolat #vízöntő #Vízöntő horoszkópú lány #Milyen horoszkópú fiú?
2020. aug. 14. 19:49
 1/5 anonim válasza:
80%
Szerintem ne a horoszkópot nezd, az marhaság. Inkább azt, hogy jól meg vagytok vagy sem. Illetve a családi háttérből, neveltetésből lehet következtetni milyen partnered lesz... Itt nem a szexre gondolok, inkább a féltékenységre, agresszióra való hajlamra, esetleg arra, hogy határozott vagy papucs.
2020. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én, a halak. Önts nekem vizet, amiben elúszkálhatok, cserébe teljesítem 3 kívánságodat ;)
2020. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szivacs.
2020. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan, nehogy már ez alapján dönts, vagy msot ha itt valaki leírná, hogy x nem illik hozzá, akkor kidobnál miatta egy amúgy kedves srácot?
2020. aug. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Elméletileg az Ikrek, és a Mérleg. Viszont pl én hal vagyok, és nekem is életem legnagyobb szerelme a Vízöntő ❤️ volt...
2020. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!