Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyu oroszlan...

Pppn kérdése:

Ikrek csillagjegyu oroszlan aszcedensu lányhoz milyen csillagjegyu partner illik a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem ez alapjan fogok partnert választani, csak kíváncsiságbol kerdezem.

2017. aug. 7. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne is ez alapján, mert ennyi információ arra elég, mint halottnak a csók. Az asztrológia ennél sokkal komplexebb dolog.
2017. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik húgom ikrek jegyű. Neki főleg mérleg, vízöntő férfiak tetszenek. Én vízöntő fiú vagyok, nekem ikrek tetszik. Apu ikrek, anyu vízöntő. De mégegyszer mondom, ennyiből nem lehet semmi következtetést levonni.
2017. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2017. aug. 7. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy "illik"?


Szeretnéd, ha békésen "jól kijönnétek", vagy azt szeretnéd, hogy értelmes dolgokban egymást húzva fejlődjetek?

Csak mert szerintem az utóbbinak van értelme, és ahhoz egész más kell mint akivel alapból megértitek egymást.


Egyébként a szűzzel alapból rokonszenvezhetsz szerintem (és viszont), de ahhoz neki át kell látnia az oroszlánon, mert az néha bosszantóan másmilyen.


..jut eszembe. Hogy jössz ki magaddal?

2017. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!