Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő és Bika férfi...

Oroszlán nő és Bika férfi mennyire illik össze?

Figyelt kérdés

Az altalános jellemzés mindkettőnkre illik :) most lesz az első randink, mivel vehetném le a Bikát a lábáról? Gondoltam készítek neki valami sütit, aztán egy kis esti séta a Duna parton... szerintetek ez így megfelel? Esetleg milyen ruhát vegyek fel? Nagyon izgulok :)

21/L


2020. aug. 17. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm.. mi fordítva voltunk/vagyunk, ahol én vagyok a bika. Legyél érdeklődő és kedves! Lássa, hogy valóban fontos és ne akarj mindig te lenni a középpontban. Ja, és a jó humor sem árt. ;)

Aztán hajrá! Én elkaptam az oroszlánt.. többnyire. (Bár ő elég szabadszellemű, nemigen lehet láncra verni.)

UI: A bikák sem szeretnek rabok lenni, hanem birtokolni szeretnek. Szóval óvatosan. :D

2020. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ebben csak az a fura, hogy nem a ferfinek kellene levennie a lábáról a lányt?


Nagyon túltoltuk a liberalista, genderista dolgokat gyerekek.... halak/f

2020. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóptól függ de van ilyen házaspár ismerősöm és nagyon jól megvannak már kb 10 éve.
2020. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En oroszlan jelleg vagyok parom bika jelleg:)

Vannak vitaink, foleg a penzkoltest illetoen mert en hajlamosabb vagyok megvenni egy luxus termeket is ha egyszeruen az kell, illetve a hozzaallasunk kulonbozo nagyon vegletesen fog fel dolgokat pl o azt is vegleteiben fogja fel ha valaki ram hajtott en meg lekoptattam de:” en hagytam hogy ram hajtson!” 😂 ki erti ezt! Valoszinuleg a birtoklasi vagy...!


Sokaig nem jott el velem a strandra mert a kulsombol adodoan azt hinnek hogy berelve vagyok mellette! ( ezt o mondogatta azt hittem elborulok...😂)

Vannak surlodasok, de sok esetben az en pozitiv es dramai 😂 meglatasommal leptunk tul ezeken a dolgokon!


Egyebkent imadja ahogy gondoskodok rola, a baratai is ezt ugy megirigyeltek hogy sokszor a munkahelyen kulon rendelnek tolem kajat mert szerintuk tuti teszek bele valamit amitol igy raall a Parom is meg ok is! 😂😂😂

Korabbi parkapcsolataiban nem volt huseges, de mellettem azza lett! Ezert nem mindegy ki mit hoz ki a masikbol!

Osszessegeben egy szep kapcsolatunk van, de azt hozzatennem hogy mi az elso honaptol kezdve egyutt is lakunk mert kulon varosban laktunk.. :)


A napjegyes bikakra terve pedig szintugy szeretik a kajat a gondoskodast a kenyelmet.. Ha ok nem akarnak komoly kapcsit te tehetsz barmit, nem lesz az! Ugyh ha ennek barmi jelet veled felfedezni kar bele az erolkodes sztem ne pazarold a draga idodet nem o lesz az az ember akivel akkor kerestetek egymast :)

2020. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!