Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek vagy nyilasabb hisztiseb...

Ikrek vagy nyilasabb hisztisebb? Szerintem nyilas leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Neveléstől és veleszületett személyiségtől függ.
2020. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nyilas tapasztalatom szerint nem hisztizik, hanem úgy faképnél hagy, hogy az életben nem látod többet. Egyébként is nagy utazók a nyilasok. Nem nagyon érdekli őket egy helyben szenvedni.
2020. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

És vajon melyik csillagjegy a leg pszichopatább?

Vagy csak olyan álltalános tulajdonságokat adunk meg amiket mindenki magára vehet csillagjegytől független?

2020. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ikrek.
2020. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nyilas
2020. aug. 19. 15:08
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Az én nyilas ismerősöm iszonyú hisztis volt és roppant sértődékeny, de ő sokakat megbántott és leégetett.
2020. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a nyilas ismerősöm hisztizik sokat. Az ikrek is, de sokkal kevesebbet. De persze, ahogy az 1-es mondja, személyiségtől függ leginkább.
2020. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
80%
A nyilasabb ikrek nem hisztisebb, csak több embert lő tarkón.
2020. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
A nyilas borzasztó hisztis, nehezen kezelhető egy jegy. Az ikrek ismerőseim is hajlamosak hisztire de többnyire nem tart tovább 2 percnél.
2020. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez továbbra sem csillagjegytől függ gyerekek :D Látjátok hogy valaki azt mondja hogy a nyilasok hisztisek van aki meg azt hogy nem. Na most akkor hogy akajátok horoszkóppal leírni valakinek a tulajdonságait?

Valaki írta feljebb hogy a nyilas ismerőse nagyon sokat hisztizik meg hogy nehezen elviselhetők a nyilasok.

Na most én is nyilas vagyok és én jó ha 5 évente egyszer hisztizek de lehet még sokat is mondtam. A világ leg nyugodtabb embere vagyok. Most akkor hogy van ez?

2020. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!