Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van rosszabb csillagjegy a...

Van rosszabb csillagjegy a kosnál?

Figyelt kérdés
Valahogy én még normális kos jegyű emberrel nem találkoztam. Az állandó okoskodásukkal, rendetlenségükkel ki tudnak hozni a sodromból. Ráadásul kifejezetten rosszindulatúak és bosszúállók. A környezetemben rengeteg kos van, és ezeket a tulajdonságokat mindnél megfigyeltem. Behízelgő, sokszor mézes-mázos modoruk is taszít, de merj csak ellentmondani, igazi fúriákká válnak. Vagy ez a rengeteg közeli ismerős, rokon mind kivétel?

2020. júl. 30. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Skorpió vagy igaz? :D
2020. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ikrek.
2020. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Hmm... nekem öcsém kos, és nem ilyen. Apám viszont skorpió, na neki merjél ellentmondani :D nekem ez a leírás telibe inkább a skorpiókra illik, akiket ismerek.
2020. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szűzek rosszabbak számomra.
2020. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na, kösz.
2020. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem skorpió vagyok. De valóban a skorpiók is elég neccesek. Bár azok (már akiket ismerek) legalább nem mézes-mázosak, hanem szemtől-szembe vállalják a véleményüket.
2020. júl. 30. 14:43
 7/21 A kérdező kommentje:
5. bocs, nem akartam megbántani senkit, kivétel erősíti a szabályt. Csak mostanában nagyon sok rosszat tapasztaltam. A környezetemben 90 %-ban kos-ok és oroszlán-ok vannak. Az oroszlánokkal átlagon felül kijövök, egyetlen kivételtől eltekintve oroszlánban még nem csalódtam.
2020. júl. 30. 14:46
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Kivétel nem erősíti a szabályt, hanem pont hogy gyengíti! Téves fordításból ered. Nem kötözködésképp, csak úgy zavar ez a mondás. 😂

Csak hogy valami érdemit is hozzászóljak: számomra nem idegesítőek a kosok. Ikrek vagyok.

2020. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.... Sok kost ismerek és jól kijövök velük. Ellenben az oroszlánoktól a falra mászok.
2020. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk, annyira nem hiszek ebben a horoszkóposdiban, de a csillagjegyem (ami a kos) jellemzői illenek rám. Okoskodni szoktam, rendetlen nem vagyok, a mézes-mázos stílust meg kikérem magamnak. :) Épp hogy azt nem bírja senki sem elviselni, hogy belőlem hiányzik ez és őszinte vagyok akkor is, amikor kicsit kedvesni kéne.

A legjobb barátaim mindegyike ikrek egyébként. Tényleg nem hiszek ebben, de azért ezek érdekes véletlenek.

2020. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!