Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek minden embernek a...

Szerintetek minden embernek a saját csillagjegye a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Személy szerint én szeretem a saját csillagjegyem, és a legszimpatikusabbak a Föld eleműek (én is az vagyok). De nem régen beszélgettem az unokahúgommal, aki az egyik Tűz elemű jegyben született, ő azt vallja, hogy a saját csillagjegye a legjobb.

Nekem egy tűz elemű csillagjegy nem túl szimpatikus, mert nem tűröm el, ha pl. egy oroszlán uralkodik rajtam és parancsolgat, vagy számomra egy nyilas túlságosan komolytalan. Elgondolkodtatott ez a téma, hogy akkor valószínűleg nincs "legjobb csillagjegy", csak megfelelő

párosítások, mindenkinek a saját jegye, eleme a legszimpatikusabb. Ti mit gondoltok erről? Mi a véleményetek?



2020. aug. 21. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így működik. Én például Föld jegy vagyok, Bika, de kicsit sem szeretem a bikákat amúgy. Inkább a tüzesek, levegősek, akikkel jól ki tudok jönni tapasztaltaim szerint. A vizes jegyek meg offosak nagyon-nagyon.

Szóval igen, a megfelelő párosítás kell, de arra nem a NCL horoszkóp ad választ, hogy mi a jó páros. Esetemben pl. az ellenkezője kéne legyen, de mégsem.

Másfelől fontos a neveltetés, hogy milyen közegben nőttünk fel. A célok, hová tartunk. Teszem azt, ha én dolgos vagyok, akkor a dologtalan, elkényeztetett újgazdagok nem fognak a szívem csücskévé nőni. :D

2020. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlánként nem bírok meglenni a többi, ebben a jegyben született emberrel. Velem nagyon lekezelőek voltak és simám az arcomba hazudtak. Néha az az érzésem, hogy én valamiféle mutáns oroszlán lehetek, annyira eltér a személyiségem a többiekétől...nem vagyok fölényes, parancsolgató, lekezelő, hangos, sok baráttal rendelkező, gazdagságoy imádó, központi ember furcsa módon 🤔


Az összes legjobb barátnőm Kos jegyű, erre utólag jöttem rá. Az édesanyámat is beleértve, akivel közeli, majdhogynem baráti viszonyt ápolok.


Érdekes...

2020. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1, én Bak vagyok, én a levegő eleműekkel sem igazán jövőkép ki, de igazad lehet, sok mindenen múlik. 😊


#2, de viszont a Kos is tűzes elemű! 😊

2020. aug. 21. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg vagyok és szeretem a mérlegeket nagyon mivel hasonlóak vagyunk.A nyugodt természetű embereket bírom.Viszont van skorpió ismerősöm több is.Na ők nagyon hamar lefárasztanak.Aranyosak viszont nekem túl sok amit művelnek😄De van úgy hogy kiegészitjük egymást.A nagyon domináns természettől vagyis jegytől menekülök rövid időn belül.Bika pátom van és hála égnek tök nyugis.Sokszor a nyugodt jegyekre ráhuzzák hogy tutyimutyi.Sajnos.Ők így látják.Kinek mi jön be😉
2020. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert pl.: én a sajátomban tudom, mik a hibáim, így pont ezért utálom, és sajna már megtapasztaltam másnál is ezen összefüggést ugyanezen csillagjegyre vonatkozóan. Pl.: egy oroszlán egy idegen Oroszlán tulajdonságaival hasonlóak tudnak lenni.
2020. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
100%

Én skorpióként jól kijövök a skorpiókkal.


De a többi csillagjegyűekkel is.


Pár mondat után tudom, hogy miként legyek jóban másokkal, és ha kell, tudtuk nélkül irányítom őket :)

2020. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen 😀 en nyilas vagyok es szerintem az egyik legjobb jegy. Bikakat szeretem meg :) anyukam Bika. Honnan jott ez a komolytalansag?
2020. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rák vagyok és bírom a rákokat, nagy formák vagyunk mi amúgy:D
2021. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, 3 halakat nagyon bírok, 3-nem igazán. Szóval vegyes. Többi csillagjeggyel is ez van. De az tény hogy a skorpiók és rákok nyüzsögnek körülöttem, igaz az ikrek nyilas és a vízöntők is, a legjobb barátnőm mondjuk nyilas.
2023. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!