Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak a horoszkópom, oroszlán...

Halak a horoszkópom, oroszlán az aszcendensem, szerintetek ez milyen személyiségre illetve életfeladatra hasonlókra utal?

Figyelt kérdés

Érdekel a horoszkóp, nem mondom, hogy minden egyes mondatát halál komolyan veszem, de érdekel. Tudom, hogy ezt a neten is meg tudom nézni, de minden oldal ugyanazt mondja nagyjából (igen, tudom, hogy a klisékben ott az igazság), de kíváncsi voltam ti tudtok-e valamit, van-e esetleg tapasztalatotok. Ha esetleg ehhez bármi plusz információra lenne szükség írjatok.

18 éves lány vagyok egyébként :)



2020. aug. 25. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyibol nem lehet megmondanj semmit sem, raadasul az aszcendens foleg kulsosegekben fog megnyilvanulni.

De, ismerek vkit aki halak es oroszlan az aszcendense semmi mast nem tudok rola, de borzalmas szemelyisege van, mar pedig szamomra azert mert onmagaban nincs priblema vele de mivel nagyon befolyasolhato, es az alomvilagaban o elkepzel vmit egy adott helyzetben ami nem biztos hogy a leheto legjobb szamara, ugy gondolja hogy akkor o a Kiraly a tronon, mindenkit utasitgathatna aki igazabol teljesen mas szinten mozog mint o. Hiaba szoltal neki hogy nem kene, az oroszlan aszcendens onbizalma miatt o elhitte. Aztan kapott egy nyakast es harom nap mulva visszatert a foldre a sertodottsegebol es mar tudta hogy nincs abban a helyzetben hogy utasitasokat osztogathasson.

Ez nyilvan egy szelsoseges pelda, de hasonlokepp kepzelem el az ilyen horoszkop beallitottsagu embereket is.

Halak kettos jegy ide-oda billen es az oroszlan ad neki egy onbizalmat. Ez akkor nagyon jol sul ki ha a jo oldalra billent a halak jegy:)

2020. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem készíts egy online személyre szabott horoszkópot, találsz párat a neten. Az jóval többet ír, mint a Nap-jegy, illetve Aszcendens. De természetesen mint minden ilyesféle ezoterikus dolgot, ezt is fenntartásokkal kell kezelni... Mindenesetre az enyém 80-85 %-ban igaz volt.

2020. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aszcendens néha fontosabb is mint maga a sun sign-od (ami neked a halak). A halak az a víz csoportba tartozik szóval valószínűleg érzelmes vagy. Azt mondják a halakra hogy minden horoszkóptól tudnak felvenni egy kis tulajdonságot ami szerintem egy nagyon jo dolgo. Oroszlán aszcendensel megnyerted a rising sign lottót. Az egyik legszerencsésebb aszcendens. Arra születték hogy valami előadó legyél! Nem fogod beérni egy sima irodai munkával. Az enbereknek oroszlán aszcendensel ragyogniuk kell! És néha túl is ragyogod magad! Lehet sok ellenséged van vagy olyanok akik nem bírnak mert annyira ragyogsz hogy kivakítod őket! Az oroszlán bolygója maga a nap. Na most gondolj a napra. Forró fényes energikus. Ilyen energiát árasztol az emberekre és aki ehez nincs hozzászokva azt megvakítja a fényed. Az hogy halak vagy ezt egy kicsit visszafogja. Meg marad az egyensuly ha igy mondhatom. Egy fontos üzenetem neked hogy ha sokat hasonlítod magad másokhoz akkor ne tedd! Ne érezd úgy hogy nem vagy az az ember akire mondjuk hasonlítanál mert neked NEM kell annak lenni mivel TE MAGAD VAGY A SZTÁR. Oroszlán aszcendensuek hogy mondjam.. mindig arra törekednek hogy a legjobb önmaguk legyenek! De tudod nem kell, te is ember vagy és nem kell mindig megvakítanod az embereket mivel te már alapból ragyogsz! Ezeket egyébként egy angol videobol hallotam (ha valaki szeretné tudni melyikből az irjon rám) egyebkent én is oroszlán (tűz)aszcendensel rendelkezem és a sun sign om vízöntő (levegő)


Kinézetről annyit hogy a hajkoronád biztos nagyon nagy! Vagy csak a hajad vastag. Lehet göndör vagy hullámos hajad van!


Nagyon durva ez is igaz rám :D


Hiszek ebben a horoszkópos cuccban de teljesen csak akkor találtam meg magam mikor utána néztem az aszcendensnek holdnak és a “Birth chart”-omnak. Igy sok mindent megtudtam magamrol es talasztalatbol mondom hogy az aszendens nagyon fontos!! Nagyon sokszor hasonlítok jobban az oroszlán aszcendensemre mint a vízöntő sun sign-omra. Szóval ha valakire nem igaz maga a horoszkóp es ezert nem hisz benne akkor az nézzen jobban utána mivel megéri.


Remélem tudtam segíteni <3

2020. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is halak vagyok oroszlán aszcendessel🥳 utolsó: nagyon igaz amit leírtál!! De az első sem téved. Köszi 😌
2021. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!