Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakoknak miért valagatjak meg...

Bakoknak miért valagatjak meg kovel beszél kivel nem? Miért nem állnak mindenkivel szóba?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Kivel
2020. aug. 26. 10:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Bakoknak miért van ilyen kevés ismerősük?
2020. aug. 26. 10:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes Ikrek oroszlán meg nyíláas bárkivel szóba állnak
2020. aug. 26. 10:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Bakoktól miért nem lehet megkérdezni mi a bajuk?
2020. aug. 26. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bak a legzárkózottabb jegy. Utálja kiadni magát, véleménye szerint a saját problémája csak rá tartozik, neki kell megoldania. Otthon ülni, könyvet olvasni, saját magukba mélyedni nekik / nekünk olykor nagyobb élmény, mint egy társasággal lógni.
2020. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bak az aszcendensem és sok bolygóm is bakban áll, szinte az összes. Olyan emberekkel nem szívesen állok szóba, akikkel már az elején látom, hogy nem sok közös van bennünk. Nem vagyok az a típus, aki mindegy kivel, csak csacsoghasson. Illetve akinek az életvitele, viselkedése ellenkezik az én erkölcsi normáimmal, azokat nagy ívben kerülöm. De szerintem ez természetes.
2020. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!