Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták, miért nem lehet...

Sátánisták, miért nem lehet szeretetben & békében élni mindenkivel a keresztényekkel is?

Figyelt kérdés

Én szeretem a békét és szeretném, ha mindenki békében élne. Ráadásúl a keresztények és sátánisták között nincs fegyveres konfliktus, etnikai kérdés vagy területi konfrontáció miért ne élhetnének békébe?


Felmentem egy sátáni fórumra, hogy békítsek, erre látom, hogy mindenféle pusztító szertartások vannak a keresztények ellen. Kérdem én minek ez? Keresztények nem bántanak titeket, nem vernek össze az utcán, mint keleti országokban az ellenkező vallásúak, mégis miért van ez a hatalmas utálat a keresztények felé?


Miért nem lehet elfogani egymást? Mindkét vallás ősi gyökerekben rejlik Jézus, Jahve, Lucifer, Nephilim, stb A lelki háború is gyötrelmekkel, fáradtsággal, negatív önpusztító érzelmekkel járnak, minek ez? Saját magatokat teszitek tönkre, mirt? Ráadásúl a mai egyház, már szakított a középkori a "cél szentesíti az eszközt" dogmával. Elitélték az, már nem követik. Már nincs inkvizíció, karitatív tevékenységek vannak, ételosztás, ruhaosztás. Miért nem békéltek meg?


2015. márc. 10. 17:36
1 2
 1/20 Legoman ***** válasza:
83%

Ha azt nézed, akkor a keresztények a wiccákat is utálják.

A keresztények utálnak mindenkit, aki nem keresztény, hanem más vallású, és Jézus pedig nem arra tanította őket. A vallás már nem az, mint régen volt a kezdetekben, mikor megszületett.

2015. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek össze-vissza gyűlölkednek, mert primitívek.

Tisztelet a kívételnek.

Engem soha nem a hite érdekel másnak, hanem a tettei, szándékai.

2015. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

OFF


A linkre kíváncsi lennék, eddig csak egy amerikai keresztény fórumot láttam, még a gyakorikerdesek.hu-nál is viccesebb volt, csak túl fárasztó. Ugyanilyen van sátánistában is? :D


Egyébként erről az egész "pusztító szertartások"-ról ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=22Tj_l4PcPs

2015. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem vallás hanem agy kérdése.

Fogalmad sincs miről szól a sátánizmus ah látom.

A normális sátánisták békében élnek mindenkivel.

A leglogikusabb vallás a sátánizmus.

Mellékkreáció így nem butításra épít mint minden más vallás.

Bár se isten( ah azt értelmezik) se sátán( ah azt értelmezik) nem létezik, de ha egy gonosz emberrel találkozól aki logikátlansága miatt sátánista, utána ne hidd mind olyan.

2015. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a keresztényektől is megkérdezheted
2015. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ez nem vallás hanem agy kérdése.

Fogalmad sincs miről szól a sátánizmus ah látom.

A normális sátánisták békében élnek mindenkivel. "


Jah, csak kár hogy ezt pont egy spirituális sátánista fórumon láttam, utána átmentem másikra, ott is, szóval nem egyen. Ide író Zolbobeh a vezetőjük (bocs ha rosszúl írom a démon nevét) Elvileg a spirituális sátánisták azok akik mindenkivel békében élnek, akkor hogy is van ez ?


"A linkre kíváncsi lennék, eddig csak egy amerikai keresztény fórumot láttam, még a gyakorikerdesek.hu-nál is viccesebb volt, csak túl fárasztó. Ugyanilyen van sátánistában is? :D "


A linkre kíváncsi lehetsz, mert ahhoz regisztrálnod kell, ugyanis a fórumot úgy jeleníti meg. Én sem tudtam előtte


"Ezt a keresztényektől is megkérdezheted"


Már kérdeztem tőlük. Őket nem érdeklik a sátánisták az embereket akarják az általuk tartott jó útra téríteni. Egyszerűen nem foglalkoznak semmilyen sátánista szektával, ahogy ők nevezik. Semmibe veszik mindet.


Nem akarok tolakodni, nem azért kérdeztem hogy haragudjatok rám. Csupán felvetettem a békés együttélés lehetőségét.

2015. márc. 10. 20:22
 8/20 anonim ***** válasza:
Dule abolus ano eminu!
2015. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

Khm.. én keresztény vagyok, és nem igazán utálunk semmi más vallást.

Na jó, az ateistákat rühellem mert sznobok.

2015. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
nem sátánista vagyok de ha muszály lenne választanom vallást a spirituális sátánizmust választanám..mi a problémám a keresztényekkel? követtek egy fő majmot aki megfosztott egy csomó dologtól és elvileg ö alkotta ezt az egész világot akkor mér ilyen szar mér nem törődik a úgy nevezett gyermekeivel mér van ennyi szar aztán keresztények kezdték el az első legnagyobb vallás háborút ráerőszakolták eredetiekbe mindenkire az akaratukat.bosszorkány égetések jó és rossz megkülömböztetése nélkül ott van még mindig valahol egy marha nagy fel halmozott kincs is amit jól elrejtett pár keresztes lovag.drágalátos vatikán meg szépen titkol jó sok dolgot amiről tudni kéne bár tök mindegy mer az egész világ titkolja a valódi valóságot amit mindenkinek tudnia kéne de nem haljon meg a világ fele hülyén aki meg tud valaki azt huzzuk be vagy iktassuk ki mód.
2015. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!