Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki Rák legjobb...

Van itt olyan aki Rák legjobb barátnője Ikrek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt gyerekkori legjobb barát, de nem nő. Sose lesz több olyan.
2020. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen. Nekem a gyerekkori legjobb barátnőm ikrek volt. Én rák vagyok. Megszüntettem vele a 25 éves barátságot. Kismilliószor vert át. Diszkós korszakunkban többször hagyott a disco-ban, mert elment kefélni valakivel, én meg stoppolhattam hazafelé. Volt olyan, hogy megígérte, hogy kivisz a reptérre, mert utaztam el valahová, és nem volt autóm. Hát, ha nem hívok taxit az utolsó pillanatban, akkor még mai napig is itthon lennék, mert az ő akkori aktuális párja azt mondta neki, hogy "ugyan, hagyd a bánatba... minek viszek ki a reptérre, francnak kelsz fel hajnalban?" Elég is volt neki ennyi és az évtizedes barátság. Ilyen aljas húzásaikor mosolyszünet volt sokáig, de valahogy vagy én vagy ő kerestük egymást, és tartott megint egy ideig a "barátság". Szerettem amúgy, de ugyanannyire megvetettem, mert nehéz volt elfogadnom, hogy létezik ennyire gyökér barát. Megjegyzem... egyetlen egy barátja nem volt soha rajtam kívül, és azóta sincs neki. Én viszont befejeztem vele, és azóta sokkal boldogabb vagyok. Mérgező személyiség. De tény, hogy nem volt titkunk egymás előtt.
2023. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!