Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha a csókos a...

Mit lehet tenni ha a csókos a legjobb barátnője a főnöknek?

Figyelt kérdés
A csókos mindig köp a főnöknek, mindent amit lát, hall azt tovább adja a főnöknek. Többen is nagyon utálják emaitt. Viszont engem nem bír és hazugságokkal tömi a főnök fejét, amit ő el is hisz, mert bízik benne és nem egyszer volt már olyan, hogy engem nem meghallgatva le lettem támadva!! Csak őt hallgatja meg mindig, a többi dolgozó le van nézve és a mi szavunk semmit sem ér a szemében. Mit lehet tenni az ilyen részrehajló, megvezethető főnökkel?
2020. máj. 10. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit, én is voltam ilyen helyzetben. Nálunk elég nagy volt a fluktuáció, ha valaki elmegy vegyétek rá, hogy az exit interjún legyenek ezzel kapcsolatban őszinték, és ne csak a közvetlen vezetőddel, de azzal is aki felette van és a HR-rel. Sőt, jobb lenne ha exit interjút kérnénk magasabb szinteken. De nem fogok hazudni, azt nagyon meg tudod szívni, ha még a cégben szándékozol maradni és felnyomod őket, azt nem igazán ajánlom. Ha normálisabb a HR nálatok bevonhatjátok őket ha mind össze tudtok fogni, de szerintem csak úgy érhettek el változást ha lesz pár áldozati bárány.
2020. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!