Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki jártas a témában tudna...

Aki jártas a témában tudna segíteni?Mennyire illik össze két ember napjegy,aszcendens,holdjegy alapján.Tudom,hogy általában mást is tudni kell,de ezek alapján?(többi infó bővebben)

Figyelt kérdés

Két nőről van szó,de ez gondolom mellékes.

Milyen lehet köztük egy esetleges párkapcsolat illetve a szex?Van esélyük ezek alapján szerelemre?

Az egyik fél napjegye mérleg,aszcendense oroszlán,holdjegye skorpió.

A másik fél napjegye nyilas,aszcendense bika,holdjegye bak.

TUDOM,hogy nem (csak) ezen múlik mi alakul ki két ember között,de engem azért érdekelne horoszkóp ügyileg is a dolog. :)

Hitetlenek,szkeptikusok kérem mellőzzék a válaszadást!Köszönöm!



2020. aug. 31. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

- Ha mindketten ugyanúgy hisznek az általut igaznak vélt/gondolt asztrológiában és

- mindketten nő létükre nem a férfiakkal szexhez, hanem nőkhöz vonzódnak, ugyan, miért ne illenének össze?

2020. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Két nõ nem képes egymással szexelni legfeljebb imitálni azt, meg a perverziójukat kiélni.Mondhatjuk hogy igen, tudnak egymáson maszturbálni de lényegtelenül.
2020. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Éld ki máshola frusztrációdiat szexhiányos pasika.😉😉

2020. aug. 31. 12:22
 4/5 A kérdező kommentje:
máshol a frusztrációidat**
2020. aug. 31. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egesz kepletet kell nezni, felallitani egy szinasztriat.
2020. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!