Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő nyilas férfi összeillik?

Halak nő nyilas férfi összeillik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Fordítva ismerek párt, és úgytűnik jól elvannak, mert már kb 8 éve együtt vannak, és gyerekeik is vannak.

A hal odaadóan dolgozik hogy ellássa a családot, a nyilas nő meg a gyerekekkel van, megy velük ide-oda amoda. Nyaralni is...

2010. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk ez a felállás van... :) Én halak vagyok,a párom nyilas,4 éve vagyunk együtt 2 gyerekünk van és úgy érzem nagyon jól kiegészítjük egymást.Elvileg horoszkóp szerint tűz és víz vagyunk,az asszcendensem viszont nekem tűz jegyű,a páromé pedig víz jegy... :)
2010. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a nyilas szereti a függetlenséget, ha van tere a másik mellett,a halaknak meg kell vki akibe kapaszkodhat, már elnézést. a nyilas tüzes, lángol, jön megy, ilyenek az érzelmei is, a halak meg vizes, érzelmes...tul nyers lehet neki egy nyilas...
2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%
elnézést de úgy gondolom hogy a halaknak inkább valaki olyan kell aki határozott,erre tökéletes a nyilas,hiszen az imponál neki ha csodálják,szóval nem a tűz vizen van a hangsúly hanem más tulajdonságokon.Szexben is egyértelműen jó páros
2011. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!