Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő Halak férfi?

Halak nő Halak férfi?

Figyelt kérdés
összeillünk?:))
2011. aug. 28. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen!Nekem első nagy szerelmem halak volt és én is az vagyok.4 évig tartott.Csak azért lett vége mert elsők voltunk egymásnak minden téren de a mai napig figyelem az élete alakulását és ő is az enyémet!Ennek 10 éve!
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
sok kis ikra
2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D jó kis álmodozós banda lehettek :D én is halak vagyok, nem volt még halak pasim, és nem tudom, hosszú távon el tudnék-e viselni egy olyan embert, mint én... De ha szeretitek egymást, akkor nem hiszem, hogy ez annyira számítana :)
2011. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik vigyázzon! Ugyanis a nagyhalak megeszik a kishalakat...! :)
2011. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj mennyire igaz az utolsónak a válasza,ugyanis én vagyok a kisebb :P Többieknek nagyon szépen köszönöm :)
2011. aug. 28. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleim mindketten halak, de egyik tűz, a másik víz a másikhoz képest :D Mármint amikor még együtt éltek. Nagypapám szelíd, dolgos, béketűrő ember, nagymamám pedig egyenesen keresi a konfliktust, amolyan kákán-is-csomót-talál-egyéniség.

Amióta a nagymamám egyedül él, érdekes módon olyan, mint akit kicseréltek :D Teljes a lelkében a harmónia, jó kedélyű, odaadó. Kár, hogy egymással szemben nem jutott érvényre a pozitív oldaluk.

2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szüleim halak, immár 24 éve vannak együtt! De mi az aszcendensetek, mert az is fontos!
2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Harmoneten van párhoroszkóp, nézd meg. :)
2011. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!