Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiak nektek milyen...

Skorpió férfiak nektek milyen jegyű nőkkel működött eddig a legjobban a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy hiszek ebben az egészben, csak egy kis közvéleménykutatást végzek, hogy a többség mit mond :)


Azt is írjátok le legyszi, melyik jeggyel miért volt a legjobb együtt lenni :)


Előre is köszönöm annak, aki válaszol :)



2020. szept. 6. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kígyó
2020. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
majom
2020. szept. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
keselyū
2020. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Hogy ne csak az unatkozo baromarcuaktol kapj valaszt en sok hosszutavu kapcsolattal talalkoztam rak-skorpio (latszolag tokeletes) halak-skorpio(itt mar idegenek elott voltak hisztikek) skorpio-bika (no komment) skorpio-bak (latszolag tokeletes)


Ezek mind csak napjegyek es csak feluletes biralat alapjan mondtam :)

2020. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én láttam szűzzel és vízöntővel is ilyet. Hamar szakítottak.
2020. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 skorpiót ismerek, kettő közülük rákkal él, egy pedig mérleggel.
2020. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocs van meg két skori családtag, akiket kihagytam: oroszlán és nyilas párral.
2020. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mennyi skori - rák páros van. Jó magam is rák nő vagyok és a legjobban egy skorpió férfi vonz, de nem merek engedni a csabitasanak, mert tudom, hogy belezugnek, de annyira nem bízom meg benne és abban sem vagyok biztos, hogy szépen bánna velem, így megkimelem magam a fájdalomtól. Arra pedig az a legjobb megoldás, hogy jó távol elkerulom, de konkrétan nagyon megneheziti a helyzetem, mert állandóan felbukkan a semmiből és tudom magamról, csak akkor nem fogok belezugni, ha minden szálat elvagok közöttünk. És igazából nem szeretném, mert kedvelem, de nem bízom benne. Már azon vagyok, hogy elmenekulok egy másik országba dolgozni egy időre, hátha azalatt elmulik ez a vonzalom. Érzem is rajta, hogy meg van sertodve, hogy nem engedek a kozeledesenek, és én is sajnálom, de tudom, hogy nem hozzám való. :/
2020. szept. 7. 23:32
 9/10 anonim válasza:
Malac,hörcsög,selklyuk
2020. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Skorpió- vízöntő 9 éve :)
2020. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!