Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért írja sok helyen azt,...

Bözse22 kérdése:

Miért írja sok helyen azt, hogy az ikrek és a mérleg jó párkapcsolatot alkotnának?

Figyelt kérdés

Ha a horoszkópokra hagyatkozunk, akkor Az ikrek nagyon hangoskodó és pletyos is (amit anyukámon tapasztalok). És a mérleg mindig az egyensúlyteremtésen van és elég diplomatikus... Mégis nagyon sok helyen azt írja, hogy milyen jó párost alkotnának.

Ilyen alapon az ikrek jobban menne a bakkal, a kossal és az oroszlánnal. És a mérleg a nyílassal és a szűzzel (meg talán a rákkal)



2020. máj. 9. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyen alapon az ikrek jobban menne a bakkal"

Juj, kizárt!

Párom ikrek, apja bak, rettentően sz..r a kapcsolatuk!


Apukám mérleg és ő nagyon jól kijön a párommal.

A mérleg és az ikrek, levegőjegy, ezért is tudnak jól kijönni.


Én oroszlán vagyok, tűzjegy. A levegő és a tűzjegy úgyszintén jó párosítás.


Anyukám kos volt, ő is tűzjegy. Párommal úgyszintén nagyon jól kijöttek.


Az ikrek a földjegyűekkel, mint a bika vagy a bak, velük nem tud jól kijönni.

Párom apukájának az élettársa bika. Hát, az ő kapcsolatuk, se túlzottan rózsás.

2020. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Mérleg férfi vagyok és nem hiszek a horoszkópban, de életem legjobb kapcsolata egy rák lánnyal volt, leghevesebb pedig egy skorpióval. De tényleg nem a csillagjegyen múlik.
2020. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.med.habil. Genya válasza:
71%
Felelmetes, mennyi hulye ember van a mai napig...😀
2020. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Látod ezért hülyeség a horoszkóp. Minden félét kitalálnak hogy ez meg az jó meg nem jó együtt meg akinek ilyen olyan a horoszkópja annak ilyen és olyan tulajdonságai vannak, aztán mindenki napi 5x írogat ide hogy hogy lehet hogy nem igaz rá ez az állítás. Nem logikus hogy egy nagy kamu az egész?
2020. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ikkrek nő vagyok. A férjem mérleg. 18 éve élünk együtt boldogan.
2020. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan vízöntő vagyok, de szintén boldog párja egy mérlegnek. Anyósom ikrek. Nagyon jó a kapcsolata a férjemmel is meg velem is. Apósom mérleg. Több, mint 40 éve házasok.
2020. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!