Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki szegény...

Miért utálja mindenki szegény Rák csillagjegyűeket mikor olyan jóságosak és békések?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom. Akiket én ismerek csendesek, segítőkészek, jámborak. En is meglepődtem, hogy miket írnak itt róluk.
2020. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én nem utálom őket. Segítenek mindig, illetve jó lelkiző partnerek. Jó hallgatóság. Kedvesek.
2020. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert sokszor jót akarnak, de elvesznek a részletekben, a fontossági sorrendben, a dolgokban. Tehát jó indulatúak, de ezt a sok jóindulat az átláthatatlanság miatt átcsap negatívumba akaratlanul is. Ehhez hah hozzájön még egypár "jóakaró" ténykedése, meg is van a baj...

Ezt magamról tudom.

2020. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert sunyi, hátulról jön, nem gondolkodik, érzelemvezérelt, sértődékeny, egoista, hazug, haragtartó, instabil, gyáva, negatív, rosszindulatú, extraérzékeny, energiavámpír, kisajátító, féltékeny, szándékosan hergel másokat, nem tudja kezelni a dühét, kétszínű. Más jegyeknek is vannak rossz tulajdonságaik de nem ennyi és nem ilyen volumenűek. Az összes ember az életemben aki kellemetlen volt eddig az mind rák csillagjegyű volt és ezek amiket felsoroltam majdnem az összesre akit ismertem egyszerre voltak jellemzőek.
2020. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
“Szegény Rák csillagjegyűeket” - ezt kihagytad 4, hogy imádnak az áldozatok lenni és mártírkodni, meg ahogy elnézem ez a rák is erősíti azt, hogy önkritikájuk sincsen.
2020. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, kívülről jamborak, josagosok.


Belülről rohadnak ám.

2020. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
És Bak? Jöhet, a savazzatok.
2020. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem. Csak a Rákot.

Azok egy hulladékok.

2020. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi bajom a rákokkal

Szűz/n

2020. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Utalom a rakokat, nagyon sunyik és gonoszok
2020. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!