Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Komolyan ennyi ember nem...

Komolyan ennyi ember nem szereti a bak jegyű embereket?

Figyelt kérdés

Van valami konkrét oka?

Mert ugye csak ez elég kevés ahhoz, hogy kategorizàlni tudjuk.


Ha már itt vagy... Neked mi a legrosszabb élményed bakkal?



2020. szept. 11. 21:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem gondolod hogy itt nem a csillagjeggyel van baj, hanem a kedves ismerőseiddel? 😂
2020. szept. 17. 22:22
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem, mivel nem egy bakról van szó, hanem 4-ről ha már számszerűsítjük az "ismerőseimet". Ha egyről lenne szó a többi bak mellett akkor nyílván nem a csillagjeggyel lenne gáz... de mivel mindegyik rohadt nagyra van magával és nagyon elhiszi magárol higy nagyon jól üzletelnek , közben meg bármikor megvágom őket, így igenis rá tudom sütni a bak negatív "jelzőket" rájuk :)
2020. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hiàba pontozzátok le a válaszom bakok! Mi van fáj az igazság ? Sajnos hiába is fáj bizony így van ahogy leírtam.
2020. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Micsoda háború.

Intelligens ember - horoszkóptól függetlenül - amúgy nem akar senkit 'lehúzni'... Tartom magam ahhoz, hogy az ismerőseidnél van baj a toronyban.

2020. szept. 20. 12:11
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is így gondolnám, ha nem csak róluk lenne szó. Akik ugyebár egytől egyik bakok. :/
2020. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Látom Veled kár vitatkozni. :)

Akkor a halak is k'csögök, mert engem meg kettő zargat és tőlem kér pénzt... 😱 Ennyit erről.

2020. szept. 20. 12:59
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk az már régen rossz ha te ezt vitának vetted...

Egyébként meg úgy néz ki pont, hogy neked kár magyarázni akármit is. Én azt magyaráztam, hogy 4 ismerősöm is bak, akikre egyöntetűen rá lehet sütni ezeket a negatív dolgokat amiket leírtam. Ennyire nem lehet összefüggően rossz személyiség 4 különböző ember :)

2020. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem horopszkópról van szó*
2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki át akar baxni, az jellem kérdése. :)

Mindegy, mindenki maradjon a maga igazànál. :)

2020. szept. 20. 19:17
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Értem, tehát 4 ugyanolyan jellemű ismerősöm van és csupán véletlen egybeesés, hogy mindannyian bakok...aha :D


De egyébként szerintem is engedjük el, felesleges ezt feszegetni! :)

2020. szept. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!