Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek a vízöntőkről?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 20:04
 1/8 Sajtoslány ***** válasza:
Számomra semlegesek... Nem kedvelem őket túlzottan, de nem is utálom.
2020. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Izgalmas emberek.
2020. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

A vízöntő az a jegy, aminek képviselői instant ellenszenvet váltanak ki belőlem, 90%-ban nem kedvelem őket a jegyüket pedig ezután tudom meg. A legbeképzeltebb emberek akiket ismerek vízöntők, flegmák, arrogánsak, rátartiak, mindenkinél különbnek és különlegesebbnek képzelik magukat. Elnyomják a maguk körül lévő embereket. Elvontak és nem a jó értelemben. Felületesek, tipikusan ez a kirakatbanda aki kívülről cukormáz de belül egy utálkozó, instabil ember. Nagyon fontos nekik a pénz és / vagy az anyagi biztonság, hajlamos (sőt törekszik) az érdekházasságra és lehúz, kihasznál mindenkit akit tud.

Pozitív tulajdonságuk a művészi hajlamuk de a legtöbb így is csak valami basic szintig jut. Ha jobban megismeri őket az ember akkor levetkőzik a beképzeltségüket és kifejezetten viccesek tudnak lenni. Általában jó ízlésük van. Ragaszkodnak a gyökereikhez de szeretik tettetni, hogy külön utakon járnak. Nem igazán érdekli őket más véleménye, valószínűleg ez a komment sem. 😅

2020. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as, de érdekel és köszönöm, hogy ilyen szépen körbeírtál :D
2020. szept. 13. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Ez a 3as most végig sértett engem?! Mert legjava nem jellemző rám! Xd Amúgy ez tipikusan bárkiből kinézhető
2020. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
No azért rám se 100%an illik ez a jellemzés, de sok mindenben sajnos én is ilyen vagyok. Kezdem érteni, miért nem kedvelnek az emberek, anélkül hogy én tudatosan bármit tettem volna ellenük :D
2020. szept. 13. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
6os. Mondom tobbnyire a mai ember ertekrendjet irta le. Nem nehez beletrafalni igy.
2020. szept. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

3-as, ez a jellemzés tényleg helytálló (vízöntő nő), egy pontot kivéve.

“Pozitív tulajdonságuk a művészi hajlamuk de a legtöbb így is csak valami basic szintig jut.”

Végül is elfogadható, mert hozzátetted, hogy a legtöbb, nem az összes. És természetesen kifelejtetted, hogy műveltek és intelligensek is.


Boldog utálkozást 😉

2021. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!