Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalatokat, velemenyeket...

Tapasztalatokat, velemenyeket kertek (hozzaertoktol)! A kos no es a merleg ferfi osszeillenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem horoszkópfüggő.

Ha ide most azt válaszolja valaki egy véletlen tapasztalatból,hogy ő kos nő,és a barátja mérleg volt,de nem jöttek ki egymással,nem jössz össze a pasival te sem,a horoszkópja miatt? Lehet egy vízöntő a leírása ellenére zárkózott és nagyképű,és egy oroszlán lehet kedves,hűséges,gyengéd,annak ellenére,hogy nem ez van a leírásában... rohadtul mindegy,hol álltak a csillagok aznap,mikor fogant,a lényeg,hogy te jól érezd magad vele,függetlenül attól,hogy mérleg-e vagy sem. Nem is értem ide milyen választ vársz...te érzed,hogy akarsz-e vele lenni,és hogy összeilletek-e.

2012. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a mérleg mázsás, akkor igen. De egy kost én nem engednék rá egy kis házimérlegre.
2012. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha mérleg férfi lennék,és ezzel a kérdéssel hozzám fordulnál, kiröhögnélek,már ne is haragudj. hát nem tök mindegy,hogy milyen jegyben született valaki,ha jól elvagytok? mennyire kell horoszkópb.zinak lenni,hogy ilyesmi alapján döntsön valaki? ez már nagyon nevetséges,már ne is haragudj,hogy ha magadtól meg a saját érzéseid alapján nem tudsz egy ilyen döntést meghozni,hogy akarsz-e valakivel együtt lenni/ismerkedni/akármi, hanem inkább a horoszkópját silabizálod,ott el kéne gondolkodni szerintem a továbbiakról.
2012. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt úgy elég nehéz megmondani, mert pl rám se jellemző minden ami kos, meg gondolom senkire se, mert akkor csak 12 fajta ember lenne.
2012. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, tökéletes pár lehetnek, ha úgy akarják.
2012. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondja el nekem már valaki, hogy mi köze van a párkapcsolatnak a horoszkóphoz. Szerintem semmilyen.
2012. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Five Star ***** válasza:
Kevés az infó, nagyon kevés... a Nap-jegy egy faktor a millióból, számít a Hold, az aszcendens, a Vénusz, a Mars, a Merkúr, a 3-as ház, 7-es ház... egy Kos Nap-jegyű és egy Mérleg nap-jegyű férfi éppúgy lehet tökéletes páros, mint borzalmas, nagyon kevés az infó :(
2012. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!