Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet utáljátok...

Sajtoslány kérdése:

Melyik csillagjegyet utáljátok a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyiket sem. Ezek csak jelképek semmi jelentősségük nincsen. Ez alapján meg nem utálhatok embert mert az ostobaságra vall. Ha majd ismerek valakit és tudom milyen tulajdonságai vannak és milyen a személyisége akkor tudok majd csak véleményt formálni hogy szimpatikus-e vagy sem.
2020. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Talan a Nyilasokat(eddig csak olsan nyilasok voltak a kornyezetemben, akik mondhatni elegge megbantottak)


Ettol fuggetlenul hallottam mar nagyon jo Nyilasokrol is, szoval bocsi ha valaki sertesnek vette, de nekem talan ez a jegy a leginkabb kevesbe kedvelt. Talan meg az ikrek is(egyik volt baratnom is ikrek volt, es azt hittem nagyon joba vagyunk, erre mastol kell megtudnom, hogy olyanokat allitott rolam a hatam mogott, hogy huuu csak fogtam a fejem :D)


Nyilvan ez se minden ikrekee vonatkozik.

En jobban hiszek az aszcendensben es a holdjegyben:)

2020. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

A rákot, mert mindig mástól várja a megoldást a problémáira, és egyébként csak sajnáltatni tudja magát. Ha meg nem segítesz neki, akkor jön az érzelmi zsarolás. Nem tesz sokat a kapcsolatokért, de ha nincs aki ugorjon neki, akkor másokat hibáztat, tart gonosznak, amiért nem foglalkoznak vele.


Még a vízöntők furák egy kicsit számomra; meghökkentő megjegyzéseket tudnak tenni, amivel nem szándékosan, de belegázolnak a lelkedbe. Kimondanak mindent, ami eszükbe jut, akkor is, ha az pl. úgy hangzik, hogy "milyen jól áll ez a smink! Így nem is látszik, hogy milyen öreg vagy."


Aztán ott a szűz, aki olyan, mint akinek zabszem ment a fenekébe: nincs egy nyugodt perce, és erre panaszkodik is, de azért sztahanovista módra folyamatosan dolgozik, mint egy gép, de sosem készül el a munkájával, mert sosem lehet elég jó neki, amit csinál, másrészt meg folyton piszmog, rettentő bizonytalan és ezért lassú. Képtelen élvezni az életet, még az alvást is időpazarlásként éli meg, így pihenésképp inkább a futást választja, amitől azonban különböző tüneteket képzel be magának és felváltva kapkodja rá a vitaminokat és rendszeresen étrendet vált.


A bak annyiban hasonlít rá, hogy ő is maximalista, de amolyan bérgyilkos stílusban. Nem akarja, hogy látszódjon rajta, hogy erőfeszítéseket tesz a munkájában, gondolja csak mindenki azt, hogy ő ilyen tökéletesnek született. Igazi pókerarc. Mindent elvállal némi megbecsülésért, de ha van is igazi szakértelme, nagy vagyont akkor sem tud felhalmozni, az üzlethez nem ért. Pedig nagyon vágyna a luxus életkörülményekre: saját személyzet otthonra takarítókkal és szakáccsal, frissen facsart narancslére minden reggel és lazacra könnyű vacsora gyanánt. Érdekes humora van, amit nem mindig lehet érteni, sose tudod, mi az, amit komolyan gondol és mikor hülyéskedik. Ez utóbbi lételeme pedig, a zord külsejéből nem is gondolnád, de ha egy társaságban feloldódik és poénkodik, nagyon örül annak, ha mindenki vele nevet. (Persze a valóságban néha inkább rajta nevetnek.)


Na jó, inkább befejezem :) A lényeg, hogy senki sem tökéletes, de legalább ugyanennyi szeretnivaló dolog is van minden jegyben.

2020. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Én a legnehezebben a rákokat viselem. Irritál az érzelmességük, egoisták, erőszakosak, elvárják hogy mindenki a kegyeiket lesse (miközben ők a kisujjukat sem mozdítják másokért) de ugyanakkor nem szeretik elmondani mi kell és inkább manipulálással szerzik meg amire szükségük van ahelyett, hogy kimondanák. Ha nem kapja meg amit akar azonnal akkor hisztizik, érzelmi zsarol(ni próbál). Eszméletlenül kisajátító és extrémen féltékeny MINDENRE. Minden negatív dolgot elraktároz és csak ezekre fókuszál. Aljas, hátulról jön, hazudozik, megjátsza magát de közben ahol csak tud ott mocskolódik. Érzelemből cselekszik. Imádják a konfliktust, lételemük a szarkeverés. Rosszindulatú, haragtartó, más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem veszi észre. Én tényleg igyekszem pozitívan hozzáállni a rákokhoz de mindegyiktől agyérgörcsöt kapok, egyik jegy sem tört annyi borsot az orrom alá mint ők.

A rák nagyanyám egy elviselhetetlen perszóna volt, mindenki menekült tőle. A suliban 3 rák lány legjobb barát volt akik mindenkit kicsináltak hobbiból. Van 3 rák exem, mindegyik egy csótány volt. A rák szomszédom egy olyan seggfej aki senkire nincs tekintettel, zeng tőle a ház minden éjjel de mindenkivel ordibál ha neki valami nem tetszik. Az unokatesóm is rák és aljas, erőszakos egy ember aki folyamatosan megjátsza magát.

2020. szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
A mérleget mert mindig billegnek, képtelenek dönteni, bizonytalanok, és annyira konfliktuskerülők hogy hajlamosak összevissza hazudozni hogy a másik mindig azt hallja amit hallani akar.
2020. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Amelyik ilyen hülyeségeket kérdez
2020. szept. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ikrek és skorpió, egyikkel sincs jó tapasztalatom. Az ikrek igazi napraforgók, sztem ezzel az egy szóval össze is lehet foglalni őket. A skorpiókat meg halálos ellenségemnek se kívánnám, kicsinyes bosszúálló kis görcsök. Fenntartom persze, hogy vannak normálisak is, csak még én nem találkoztam velük.
2020. szept. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Beállok a Rák sorba én is, mert én is az vagyok, így valóban tudom, milyen is egy Rák.
2020. szept. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Skorpió, kos. Mindkettőből ismerek olyat, akiknél rosszabb embert soha.
2020. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Szuz es skorpio :)

En nem utalom oket, mert elvagyok veluk es artani sem artottak meg nekem (pedig megprobaltak😂) de olyan kicsinyes bosszuallo kis szarokkal jottek hogy arra sem voltak erdemes hogy tovabb foglalkozzak veluk. De vannak skorpio kozeli ismeroseim akikre jellemzo ez de mivel egymas bizalmi keretein belul vagyunk nem artunk a masiknak hanem inkabb segitjuk egymast :) Ja es egyebkent lustak mint a dogok hacsak nem szemelyes erdekeik fuzik az adott dologhoz, akkor viszont mint a gep :)


A szuzet mar elvbol nem kedvelem valami oknal fogva, mar arc nelkul beszed alapjan levagom azt ha valaki szuz jegy, foleg noket. Szamomra idegbetegek, kicsinyesek, kritizaloak mikozben az o Eletuk meg szethullik mig masoknak osztana az eszt... Bocsi szuzek nem ratok harul a rossz tapasztalatom de egyszeruen nekem nem volt meg szuzzel jo tapasztalatom, igy jot sem tudok mondani pedig biztosan van.


Oroszlan vagyok

2020. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!