Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőhöz milyen csillagje...

Sajtoslány kérdése:

Skorpió nőhöz milyen csillagjegyű féfi illik szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 16:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan, hogy skorpió nő. A születési hónap csak egy kis szelete a teljes képletnek.
2020. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelműen bak
2020. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Semmi értelme a kérdésnek. Hogy kik illenek össze, az a két illető személyiségén múlik főként.
2020. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Olyan aki tudja tartani a tüzet benne mivel a skorpió nő az egyik legtüzesebb jegy szerintem.Minden jó indulattal írom ezt:kösse fel a gatyáját az aki vele kezd!😁😉
2020. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%
Én komolyan nem értem a kényszeres válaszolókat... nem hiszel benne ok, senki nem kérdezett ez esetben, nem neked szól a kérdés, lehet tovább görgetni. Tényleg, miért érzik egyesek, hogy oda kell hànyniuk mindenhová a “véleményüket”? Miért élnek abban a tévhitben, hogy ez bárkit is érdekel? Komolyan, tudom, hogy off, de ezektől a kényszeres válaszolóktól komolyan hányni tudnék már...
2020. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen megtetszik neki. Élete párja kb. bárki lehet, akinek megfelelő személyisége van. Most hiába mondom, hogy hú egy bika vagy halak de jó lesz, mert mi van, ha kifogsz egy más csillagjegyet, aki álom, a bika meg egy 0 lenne neked?
2020. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
Akit nem zavar egy kis szurkálódás :)
2020. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
A napjegyből nem tudnék sokat mondani, de valami levegő jegyűt. Ha viszont szeretsz valakit, akkor nem fontos az, hogy mi a csillagjegye. Vegyük például a nővéremet és a férjét, nővérem szintén skorpió, a párja pedig vízöntő. Nagyon jól megvannak de mint már mondtam, ez nem határoz meg sok mindent, sőt, igazából semmit.
2020. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Hogy milyen férfi?? Olyan, aki nem tart egy skorpió jegyű nőtől. Én nyilas vagyok, és velem nem bírnak a skorpiók. Tapasztalatból mondom. Szeretik a papucs pasikat, akik le mennek kutyába, akik kis csicskák. Ilyenek a halak, a bak, a kos jegyű férfiak. Általában ezek a legnagyobb papucsok. A nyilas, az ikrek, örökké szabadok, ezen az elven vannak.
2020. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Mint mindegyikhez: gazdag bármi.
2020. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!