Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vagyok ilyen érzékeny,...

Miért vagyok ilyen érzékeny, annak ellenére, hogy Bak a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Bak vagyok, a leírások szerint nyugodt, türelmes és hűvös. Én viszont elég türelmetlen vagyok, nagyon érzékeny, pillanatok alatt változik a hangulatom és akármin el tudom magam sírni (bevallom elég hisztis is vagyok). Sokat álmodozok és elég jó vagyok több művészeti ágban is. Az érzelmeimet próbálom leplezni, de nem nagyon sikerül. Utánanéztem és akkor láttam, hogy a holdam és az aszcendensem is a Rákban van. Szerintetek ettől vagyok ilyen?

2020. szept. 16. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A rák hiperszenzitív, labilis, sírós és rendkívül hisztis jegy, úgyhogy valószínűleg.
2020. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rák hold miatt, bizony. Nekem is ott van.
2020. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D-Mano ***** válasza:
42%

Nagyjából ja, többek közt emiatt van, amit itt írsz.


És nem a "horoszkópod" Bak, hanem a Napjegyed.

2020. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
47%

Egy horoszkóp 12 házból, és az azokban álló bolygókból, és azok fényszögeiből állnak különböző állócsillagokkal. Gyakorlatilag 12 ház, és tradicionálisan 7 bolygó állását nézik. Mostanában már az Uránusz, Neptunusz, és néha a Plútó állását is, de ezeket nem nézték hagyományosan. Ez a horoszkópod, nem a havonta változó jegy, amiben születtél.

És azt is hozzá kell tenni, hogy ha igaz az asztrológia, akkor mindez csak a személyiséged alapját határozza meg, amivel születtél, ami ráépül az életed során, az adja meg a valódi teljes személyiséged.

2020. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A holdjegyed az erzelmi vilagodat fogja tukrozni, az aszcendens pedig legfobbkepp a kulsot.

Igen jo a meglatasod, nincs ezzel gond es szegyellni sem kell, ha mar magadnak vagy kicsit sok probald meg ezeken kicsit valtoztatni :)

Egyebkent a bak napjegyeddel es rak aszcival es holddal egy nagyon eros akaratu, a bakot kiegeszito erzelmes ember lehetsz, torodo es segitokesz, EGY SZINTIG mert a rak sem egy pipogya jegy nagyon is jol tudja mit csinal annak ellenere hogy nagy hangulatingadozasai elterelik az ember figyelmet. :)

2020. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Vénuszom áll a Rákban. Élek halok a romantikáért, sírásért és minden érzelem kimutatásáért. A rák miatt lesz.
2020. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És ezen lehet valahogy változtatni? Mármint nem a születési képletemen, hanem a viselkedésemen, mert tényleg mindenen megsértődök, meg behisztizek. És időközben megtudtam, hogy a Holdam az első házban áll, az is ilyen nagyfokú érzékenységre utal.
2020. szept. 19. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, gyakorolj önuralmat és fejleszd magad, ne fogj mindent a képletedre, az nem fog előrébb vinni.
2020. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!