Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek igazat írnak a...

Szerintetek igazat írnak a horoszkópok?

Figyelt kérdés
Nálam kb a 90%-a igaz, de van, hogy alig.

#horoszkóp #Igazat ír a horoszkóp?
2020. júl. 25. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Hazugság
Általánosságban értik
Van, hogy igaz van, hogy nem
Mindenkinek más a véleménye róla
46 szavazat
 1/10 anonim válasza:
85%

https://www.youtube.com/watch?v=1E0LOvZJsss - Ez a youtube videóban a "Tanulom Magam" c. csatorna vezetője elmondja szerintem elég jól, hogy miért tűnik a horoszkóp annyira ránk jellemzőnek.


Röviden: Azért tűnik ránk jellemzőnek mivel eléggé homályosan fogalmaznak bennük és gyakori a feltételezés bennük. Mindig olyan dolgokat írnak beléjük ami minden emberre akár napi szinten jellemző.


Például a tegnapi horoszkópom ez volt:


"Ma valaki befolyásolni szeretne, vagy elérni, hogy megváltoztasd a véleményedet egy dologban. Az is elképzelhető, hogy más módon kerülsz nyomás alá, de nem szabad engedni ezeknek a ráhatásoknak. Tedd azt, amit az ösztöneid diktálnak és ne engedj külső erőnek. Nálad van az igazság, mondhat bárki, bármit ezzel kapcsolatban."


"Ma valaki befolyásolni szeretne, vagy elérni, hogy megváltoztasd a véleményedet egy dologban." - Valaki befolyásolni szeretne? Arra, hogy megváltoztassam egész egyénemet, vagy csak a véleményemet arról, hogy én vigyem el a kutyát sétáltatni? Minden nap ez történik, semmi új dolog.


"Az is elképzelhető, hogy más módon kerülsz nyomás alá, de nem szabad engedni ezeknek a ráhatásoknak." - Ez is feltételezés. Vagy igen vagy nem ki tudja. Ha ez történik, akkor "húha honnan tudta ezt a horoszkóp", ha meg nem akkor csak elfedezünk róla.


"Tedd azt, amit az ösztöneid diktálnak és ne engedj külső erőnek." - Hát ez egy nagyon tipikus, gyakori motivációs válasz mindenre.


"Nálad van az igazság, mondhat bárki, bármit ezzel kapcsolatban." - Ez lehet az, hogy egy dologban nálam van az igazság akkor pont jó a horoszkóp, de egy másik dologban nem igaz ez az állítás de nincs gond mert biztos az előzőre értette.


Emberi dolog összekötni két dolgot. A legjobb dolog, ha valami nem okés akkor a fantáziánk segít nekünk rendbe tenni. Hát hogy máshogy születhetnének a csodálatos összeesküvés elméletek.


A horoszkópok direkt arra lettek írva, hogy igazak legyenek minden emberre többnyire.

2020. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Direkt úgy vannak megírva hogy szinte bármit beléjük lehet magyarázni.
2020. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Szamomra a jegyek altalanos jellemzese meg bizonyos jegyek egymashoz valo viszonyanak leirasa igenis passzol az eletemre. Skorpio vagyok, ahogy engem leir szinte letagadni sem tudnam. Ugyanez ha megnezem hogy pl skorpionak milyen kapcsolata van mondjuk rakkal, akkor elobb utobb mindig beigazolodik amit ir. Viszont az ilyen napi, havi stb horoszkopokban nem latok ertelmet.
2020. júl. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A teljes, személyre szabott elemzés nem hülyeség, ellenben a búlvárral.
2020. júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lena7 ***** válasza:
82%
Én nem hiszek benne, de azért van olyan amikor eltalál valamit. Például a jegyem jellemzését úgy írta le, hogy majdnem 80% van igaz
2020. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Egyébként meg a horoszkóp fehérmágia, feketének lightos változata. Olyan mint a kemény dogoknál a fű, ártalmatlan, de az ember egyre kiváncsibb és belecsöppen a feketemágiába. Érdekes, hogy európa egy katolikus, vallásos társadalomnak tartja magát. Mégis a horoszkóp mindennapos, és elfogadott népszerű dolog, holott az egyház tiltja a piritizmus minden formáját!
2020. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Pont egy katolikus primitívezik bármit is XD
2020. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Valami hülyeséget írtam? Lepontozók, fogadom ínkabb vágnátok völdhöz egy bibliát, mint egy újságot amiben horoszkópvan?
2020. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Mágiát csak a benned is létező Isten hatalma által használhatsz. Attól függően lesz fehér, vagy fekete, hogy milyen szándékkal alkalmazod azt.


A fejedbe vert dogmák hatására látsz mindenben gonoszt, mert betagozódsz a dualitás világába és Istent jóra és rosszra hasítod szét.


Valójában minden Isten és a legmagasabb szinten nem létezik gonosz, csupán tapasztalás...

2020. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kilences. Tudod bizonyítani hogy nincs gonosz? Rendben, én se tudom bizonyítani hogy van. De nekem össze áll a kép. Ha szét nézel a világban csak gonoszságok vannak. Amiket néha nem lehet megmagyarázni. Vagyis meglehet, orvosi szinten,de az sem bizonyitható mert könnyebb diagnózist felállitani, mint hinni a gonoszban,és a jóban, illetve igazi hittel bibliai szinten.


'Mágiát csak a benned is létező Isten hatalma által használhatsz. Attól függően lesz fehér, vagy fekete, hogy milyen szándékkal'


A fehérmágia a tudatlan spirtizmus forma akik nem űzik szellemi szinten hanem arra iranyul figyelmük


A feketemágia tudatos szellemi hozzáállás a mágiához, akik kapcsolatba lépnek túlvilági lányekkel.


Ez a különbség a kettő között. De azér bün mind kettő forma, mert miközben az emberek ezzel vannak elfoglalva, istennel és a bibliával nem foglalkoznak. A biblia pedig leírja hogy nem az a bűn amit az ember cselekszik, hanem az, hogy nem ismeri istent mert ha ismerné, nem cselekedné azt!


'A fejedbe vert dogmák hatására látsz mindenben gonoszt, mert betagozódsz a dualitás világába és Istent jóra és rosszra hasítod szét.'


Jó, én értelek. Csak azt nem, hogy akik űzik a mágiát azoknak miért nem próbálsz érvelni mint nekem, hisz ha én dokmákban hiszek, akkor ők nem? Az érdekes az hogy sok rocker, és bandatag, ateista szekták űznek valamilyen riuális dogmát, de az nem baj kedves 9-es mert ők nem a biblia oldalán állnak?


'Valójában minden Isten és a legmagasabb szinten nem létezik gonosz, csupán tapasztalás...'


Miaz hogy minden isten? Szerinted egy béka isten? Legmagasabb szinten pedig létezik gondosz, vegyélcsak páldát a gyerekgyilkosokról, sorozatgyilkosokról aki a legmasabb profiszínten űzték a mészarlast. Ja azok nem gondoszak igaz hanem istenek? Gondosz csupán tapasztalás, igaz de bibliában minden benne van. Ha elolvasod és megérdet talál össze fog állni a kép. De nem értem mivel hülyébb az olyan akik bibliátolvas, horoszkóp helyetett vagy mágia könyv helyett. Akik a bibliában hiszbek jobban elvannak nyomva.

2020. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!