Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vizöntő /L/, és skorpió /F/...

A vizöntő /L/, és skorpió /F/ összeillenek?

Figyelt kérdés

Miben különböznek? Na és miben egyeznek?

előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2010. aug. 6. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Odavagyok a skorpió fiúkért(nyilas lányként),de a halak csillagjegyű lányokat nem igazán ismerem.A skorpiókkal vigyázni kell,mert igaz,hogy hevesek a szexben,meg hamar beléjük lehet esni,de lehet,hogy hamarabb megcsalnak,mint egy kos cs.jegyű fiú..pedig a kos fiúk..na azok gyorsan megcsalnak.
2010. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én rák vok :O

De erre inkább nem mondok semmit...

2010. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy...
2010. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a skorpió fiú abban különbözik a vízöntő lánytól, hogy neki pénisze van, a lánynak meg suncija.
2010. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vízöntő nagy demokrata, szereti megbeszélni a dolgokat, idealista, közlékeny, nyitott, laza. A skorpió gyakran autokrata, magába fordul, cinikus, neurotikus, és borzasztóan önfejű.


Egy vízöntő lány szerintem elnyomva érezné magát egy skorpió férfi mellett, hacsak nem nimfomán v. valami szent cél vezérli, hogy "megjavítsa" a skorpiót. Persze lehet, hogy az ellentétek vonzzák egymást.


Azért ha bejön a srác, ne ez alapján dönts, legalábbis szerintem.


25/f/skorpió.

2010. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 15/f skorpió vagyok még nem volt sok barátnőm de a vízöntőkkel nagyon kijövök =D
2010. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
27 éves vagyok lány és vízöntő, a párom 27 éves fiú és skorpió és már 9 éve vagyunk egy pár! Jól megvagyunk, jó vannak azért problémák,viták! De hát hol nincsenek?
2010. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
20 vagyok, lány, vízöntő, a párom 27 ffi és skorpió. Valamelyik válaszoló írta, h nimfománnak kell lennie a vízöntőnek.Itt stimmel a dolog ;) (mint minden vízöntőnél...)
2011. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én skorpió fiú vagyok a barátnőm pedig vízöntő és nagyon jól megvagyunk. Igazából nem mindenkire illik a horoszkóp úgyhogy nem ez alapján kell dönteni. Egyébként általában az érzelmi igényekbe van különbség, a skorpiónak sok kell még a vízöntőnek annyira nem, bár ez nálunk nem áll fent, mert neki sincs ellenére a sok érzelem. Ami általában probléma még, hogy mindkét fél nagyon akaratos, kompromisszumokat kell kötni, az a legjobb ha a legtöbb dologban egyetértenek és így ezzel nem kell foglalkozni. Mindketten kreatívak, szeretik az elvont, különleges dolgokat. Szóval ha elég erőt fektet bele az ember akkor működőképes kapcsolat és tapasztalat alapján beszélek.
2011. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!