Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű nő (31év) és...

Rák csillagjegyű nő (31év) és skorpió férfi (32év). Összeillenek vagy tűz és víz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:58
 1/3 anonim válasza:

"Mindkét személyt megérzések és érzelmek motiválják. Az őket összetartó kötelékek pedig különösen erősek. A férfi teljes szívvel szeret, kitart a hűség mellett, jó családi hátteret tud biztosítani és féltékenyen őrzi kapcsolatukat. Szerencsére Rák kisasszony sohasem szolgáltat a féltékenységre okot, mert az ő elképzelései hasonlóak a férfiéhoz. A férfi sokat dolgozik, és meleg otthonra van szüksége, ahol felengedhet és kipihenheti a nappali fáradalmakat. Mivel nem néz más nőre, elvárja partnerétől, hogy az a nőiesség megtestesítője legyen. Ugyanakkor a nő veleszületett mások iránti aggódása arra készteti a férfit, hogy a legrosszabbra gondoljon. Leginkább akkor, ha nem szentel elég figyelmet partnerének. Rák kisasszony annak ellenére, hogy általában bíráló természetű, nagyon tiszteli ezt az embert és pontosan tudja, hogy fejezze ki szemrehányásait.


A szexben a férfi teljesen birtokolja a nőt és mindent megtesz azért, hogy az értékesnek érezze magát. Igyekszik olyan reakciókat kiváltani nála, amit egyetlen más férfival sem tudna átélni. A nő szexhez való hagyományos hozzáállása ebben a kapcsolatban még inkább megszilárdul, míg ő maga sokkal felszabadultabb és szenvedélyesebb lesz.


Kitűnő kapcsolat."


Ezt találtam, de ha a google-ba beírod, egy csomó mást is olvashatsz a 2 jegyről.

Egyébként mind a 2 víz jegy! A vizes jegyek általában jól megvannak egymással, De ezkben soha ne higyj nagyon erősen! Minden ember más és más! Csak a szívedre hallgass! A rákoknak a legjbb a megérzésük! :)


RákL26

2010. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő víz, úgyhogy víz-víz, szóval általánosságban igen. Bár én skorpió vagyok és a Rákokat bírom a legkevésbé, szóval ez egyéni.
2010. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Skorpió vagyok,rák a férjem,remélem boldogan élünk amíg meg nem halunk!:)

2010. dec. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!