Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány és Skorpió fiú...

Bak lány és Skorpió fiú összeillenek?

Figyelt kérdés

Nem veszem komolyan ezt a dolgot, még mielőtt valaki kioktatna, csak kíváncsi vagyok rá.

Akinek volt már ilyen kapcsolata, vagy tud erről valamit az írjon.

Köszönöm előre is a segítséget !


2010. okt. 9. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
húúú nálam pont ez volt, én bak vagyok és skorpió pasim volt jééééééééééééézus!Ne ne akarj,igaz én se nagyon hiszek az ilyenekben,de azért van benne valami,mert van egy ilyen skorpió bnőm is és tisztára olyan, mint a volt pasim és nem bírok vele meg lenni!Be skatulyáz és erőszakos nem vehettem fel azt,amit akartam és taszított a személyisége egy idő után!
2010. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Egy bak lánynak nem elég nagy a skorpió fiú nemiszerve,inkább skorpióval kezdj vagy más hasonló méretű rovarokkal.Már mi a halálért befolyásolná a csillagjegy egy ember kapcsolatát?{-_-'}...
2010. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Több millió bak lány és több millió skorpió fiú él a világon. Szerinted bármelyik bármelyikkel összeillik?


Bármelyik tapasztalt és elismert asztrológust megkérdeznéd, azt válaszolná, hogy nem a napjegyen múlik egy kapcsolat kimenetele, sok más tényező is van (a csillagokon kívül is).

2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

"Nem veszem komolyan ezt a dolgot, még mielőtt valaki kioktatna, csak kíváncsi vagyok rá.

Akinek volt már ilyen kapcsolata, vagy tud erről valamit az írjon."


nem veszed komolyan, de azért kiírod. ez nem ellentmondásos egy kicsit? vagy csak szégyelled h hiszel ilyenekben?


amúgy meg tényleg teljesen mit mondd erről a horoszkóp, a kapcsolat a lány és a pasi személyiségén múlik.

2010. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem igazán illenek össze.Bár,ha engem kérdezel,egy közös tulajdonságuk azért van:nem túl emberbarát egyik sem.

Meg a Bak túl kemény,akaratos és rideg egy Skorpiónak,aki viszont szenvedélyes a szerelemben,és ellenszegül az akaratnak. (szinte mindig)


De ha azt mondod,hogy nem veszed annyira komolyan az asztrológiát,akkor szerintem nyugodtan vágj bele a kapcsolatba!

2010. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
"vagy csak szégyelled h hiszel ilyenekben? " Miért kéne szégyellnie, barika? Ez a témakör ennek a témának van fenntartva. Ha téged nem érdekel, akkor minek osztod itt az észt?
2010. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nos, aki lepontozza az igazat írókat, ez legyen a legnagyobb öröme, de tévútra vezeti a kérdezőt.

Kérdező, anyai nagyszüleim pont ez a társítás, több, mint 50 éve házasok, igaz, nem felhőtlen, de melyik házasság az, ahol nincsenek problémák? Kétlem, hogy a napjegyükön múlt volna a kapcsolatuk, úgy jöttek össze egyébként, hogy elütötték egymást biciklivel.

Tapasztalt asztrológus ismerőseim állítják, hogy a napjegy önmagában semmit nem jelent. Nincs két egyforma skorpió és nincs két egyforma bak, meg a többi se, akkor csak 12 féle ember létezne, szerintem ennél sokkal árnyaltabbak vagyunk.

2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, összeillenek. Mamám és papám azok voltak, 40 évig házasok voltak, boldog házasságban éltek, és végig nagyon szerették egymást. Ezenkívül még ismerek egy párost, akik szintén boldogok. Úgyhogy Teljes mértékben!:)
2010. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

megkeserítette az életem....:(


18/L bak

2010. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!