Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi és vízöntő nő...

Nyilas férfi és vízöntő nő szerelmi kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a horoszkópra fogom alapozni a kapcsolatunk de kiváncsi lennék véleményekre/tapasztalatokra.Régen egyáltalán nem hittem benne de mostanában egyre jobban érdekel.

Minden érdekelni ezzel kapcsolatban!


2020. szept. 21. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Szuper lesz, ugyanis a nyilasnak az összes nőtipus az esete. :) A hűséget hírből sem ismerik, flörtölnek mindig mindenhol mindenkivel.

N53

2020. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel kapcsolatban nem lehet értelmeset mondani, ugyanis az asztrológia közel sem csak abból áll, hogy ki melyik hónapban született. Bulvár szint, nem asztrológia ami nyilas - vízöntő vagy bármely más kombinációról írm
2020. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem értem, hogy ha régen tudtál logikusan gondolkodni (nem hittél benne), akkor most miért kezd érdekelni? Kicsit visszafelé fejlődésnek tűnik gondolkodásban. Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel, és örülnék, ha válaszolnál rá. Mi győzött meg, hogy van értelme csillagjegyekre alapozni?
2020. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Horoszkóp szerint nem passzolnak. A nyilas a kossal illik össze.
2020. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
4: jól mondod, a horoszkóp szerint. A valóságnak viszont semmi köze ehhez.
2020. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!