Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem hisztek már annyira a...

Nem hisztek már annyira a horoszkópokban?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 14:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
, én például skorpió vagyok, de sok dolog nem igaz rám. Például állítólag mindenben partner vagyok az ágyban, ami hálistenek nem igaz.
ápr. 23. 14:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a horoszkópos spiri dolgok elég nagy hülyeségek, csak kitalációk
ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# A spirituális dolgok alatt mit értesz?
ápr. 23. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy az alapján meg tudják határozni az életutad, hogy milyen csillagok alatt születtél, meg te választottad a neved, meg leszülettél a földre és ezeket a szülőket választottad, stb
ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Már? Soha nem is hittem.

[link]

"A horoszkópok megbízhatóságát egyetlen tudományos vizsgálat sem igazolja, módszerei áltudományos jellegűek.

A mai tudomány szerint nem létezik kapcsolat egy személy és az égitestek látszólagos égi pozíciója között.

Tudományos, „kettős vak” kísérletekkel, kontrollcsoport bevonásával igazolták, hogy a horoszkópoknak semmiféle valóságtartalmuk nincs a véletlenen kívül.

Pszichológiai tesztekkel igazolták, hogy lehetséges olyan általános személyleírásokat és jóslatokat megfogalmazni, amelyek a nagyközönség számára érvényesnek, reálisnak tűnnek (lásd: Forer-hatás)."


[link]

ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%

Poénnak fogom fel, annak elmegy. Annyira általános dolgokat írnak a napi-heti-havi horoszkópokba is, hogy bárkivel bármikor megtörténhet, plusz belemagyarázzák.

Szűz jegyű vagyok, sok jellemvonás igaz rám, de ez is inkább a véletlen műve.

ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az összes jellemvonás a legtöbb emberre igaz: pl jobban érdekel az emberek belsője, vagy szereted a sok mosolygást
ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rám is sok jellemvonás igaz de így már én is azt mondom hogy a véletlen műve.
ápr. 23. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem hiszek benne. Bármelyik leírás ugyanannyira igaz rám.
ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rám az össze horoszkóp igaz, kivéve a bika, a bak, meg a szűz.
ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!