Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik olyan pillanat az...

Létezik olyan pillanat az asztrológiában amikor minden nullában(fokban) van?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt állítja, hogy Jézus születésekor minden "nullában" állt, ezért nem lehet tudni semmit az életéről ilyen módon. Ha ez igaz és tegyük fel nem egy gyakori esemény akkor ezalapján nem lehetne a pontos idejét kiszámolni? Vagyis eddig gondolom nem véletlenül nem tették meg....

2020. szept. 29. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont azért nem lehet tudni mert 0 fokon állt tehát nincs nyitószög azaz viszonyítási alap.
2020. szept. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És honnét indul a 0° halak, kos, nyilas?

Mármint érted halakból ment kosba s a bolygóegyüttállás is épp akkor jött létre, akkor van mihez viszonyítani és lehet következtetni...


Nem vagyok asztrrrológus de, na.

Szerintem előfordulhat, ilyen bár nem gyakori s visszafelé haladva meg lehetne találni a "pontos időt"


Bár szerintem Héberül és Latinul fel van jegyezve...Már csak a ha a népszámlálást nézzük. Amit tudunk az Heródes uralkodott, I. és II. közé tehető, azaz i.e- i.sz 33 közé...

És ez még nem is biztos hisz ezek több fordításon túlesett írások, így esélyes a félre fordítás, kiszínezés stb...

2020. szept. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Grimfox ***** válasza:
71%
Minden sohasem állhat nulla fokban, mert az égen az állócsillagok, amiket az asztrológia figyelembe vesz elszórva helyezkednek el, azaz valamelyik mindig szöget fog bezárni valamelyik bolygóval.
2020. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Újabb sületlen agymenés.
2020. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az asztrológia abszolút valótlan dolgokat állít, nem létező összefüggések alapján. Szóval szerintem teljesen kár ezzel foglalkozni. Olyan, mint ha azon agyalnánk itt közösen, hogy ha a Hold tényleg sajtból van, akkor milyen típusú sajt.
2020. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zősrobbanás
2020. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető hogy például a fekete lyuk 0 fokot zár be mivel ott nincs konkrét tér sem idő.
2020. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 bolygón is a 0°van az egyik bikából kosba, a másik korából halakba, másszóval előfordulhat. De akkor már a következőt kell (szerintem) nézni, az egyik esetben a kost, a másikban a halakat.

Lehet nullában is bolygó együtt állás, csak kérdés melyikben?

Sőt lehet Mind a 12 jegyben a hullám 1-1 bolygó....

Szóval a jóbarát melyikre gondol, mert ez indoknak elég gyatra.

A zsidó és római írásokkal megközelíthető a pontos dátum. Jel lehet a kiemelkedő figyelmet kapó esthajnalcsillag, azaz a Vénusz.

Szóval ha nagyon akarnák a bolygómozgással kikövetkeztethető egy dátum de ezt úgy tudom a keresztény dogmák tiltják, a csillagászatot és a jóslást.

Jelenleg a napforduló környékén ünnepeljük. Ami szimbolikusan helytálló, a fény diadala a sötétség felett, ugyanis innentől kezdve rövidülnek az éjszakák...S Jézus is fényt hozott a világra...


Ja ha a dátum érdekel Jesha/Jeshua valamint a Jesha bár jossef-re keresgélni... Csak tipp.

2020. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nullában állt, ezt inkább úgy szokták mondani, hogy a bolygó például a nyilas nulla fokán áll.


Krisztus születése nem Nullában vagy egyben volt, hanem dőszámításunk előtt 3 környékén lehetett. Akkor Jupiter és szaturnusz együttállás volt illetve nagyon közel volt az égbolton a két bolygó, ezért fényesebbnek tüntek. Ezt láthatták a mágusok, akik elindultak nyugat felé.


Volt egy ilyen csillagállás nem oly régen 10-20 éve felsorakoztak a bolygók egymás mögé, de azért olyan, hogy minden Nullában legyen azaz nulla fokon csak a 12 csillagjegyek elején lehetséges.

2020. okt. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!