Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg csillagjegyűkel miért...

Mérleg csillagjegyűkel miért konfliktus kerülök?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem azok, legalábbis akiket én ismerek azok inkább beleállnak másokba és generálják a konfliktust mintsem kitérnének előle. Ez egy mérleg nő fekete ruhában:

[link]

Ez is ő:

[link]

Minden csak nem konfliktuskerülő.

2020. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem rakta be a gifeket, mindegy
2020. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tak ***** válasza:
86%
A mérleg ha észrevesz egy szitut ahol konfliktusba került 2 ember és elbillent a mérleg egy irányba,akkor beszáll vagy ide-vagy oda.
2020. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert harmóniára törekszik és akkor érzi jól magát, ha a környezetében béke és kiegyensúlyozottság van. Zavarják a durva megnyilvánulások, így egy kitörni készülő konfliktust - ha egy mód van rá - inkább igyekszik diplomatikusan elsimítani.
2020. okt. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert a harmóniára mennek, amit az átlag ember úgy ér el, ha elkerüli a negativitást, amit az átlag ember termel a konfliktus alatt, nem pusztít.
2020. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert akkor ők vannak a domináns helyzetben tudván, hogy (szerintük) az az ember, aki meg akar beszélni valamit alsóbbrendű, mint ők. A mérleg férfiak és nők szeretik sokszor addig feszíteni a húrt a hlyeségeikkel és rámenős viselkedésükkel, ameddig csak tudják, nagyon sokszor tapasztaltam ezt.
2020. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

En merleg vagyok, 10.-n szulettem. Ram teljesen illik a merleg jegyben szuletettek jellemzese.

En is utalom a konfliktust. En akkor erzem jol magam, ha szeretve vagyok minel tobbek alltal. En soha nem kezdemenyeznek konfliktust. Ha viszont belekerulok, inkabb en kerek elnezest akkor is ha igazam van. De felejteni sosem felejtek. Ha valaki nekem artott, az orokke meg lesz belyegezve a szememben.

2020. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es. Én is 10-én születtem, de ilyet el sem bírnék képzelni, hogy még én kérjek elnézést ! Sőt, harcolok a végsőkig,sohasem hagyom magam! Felejteni én sem felejtek, sokszor gyűjtögetem a számomra nem tetsző dolgokat, de ha borul a bili, jobb ha mindenki menekül! Én elég harcias vagyok, talán túlzottan is!
2020. nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és azt vettem észre már nagyon régóta, velem mindig történik valami, önhibámon kívül. Vonzom a bajt, pedig nincs szándékomban, ha jót teszek,abból is lesz valami balhé! Nem unalmas az életem az fix!
2020. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért konfliktus kerülők a mérlegek, mert a mérleg a jó kedvet és jó hangulatot szereti, a békét és a nyugalmat, mert így a benne lakozó veszélyes haraggal megáldott bosszúálló énjét kordában tudja tartani, mert a mérleg saját magát jól ismeri, hogy veszélyes, ha dűhös és nem akar senkinek sem a haragjával ártani, senkit nem akar bántani, mert a mérlegek eleve együttérző emberek és így, amikor ha pozitív a hangulat, pozitív a légkör és minden rendben van, akkor a mérleg legsötétebb, leghatásosabb, bosszúálló énjét a mérleg így próbálja magába visszazárni, hogy inkább elővigyázattal és átgondoltsággal cselekszik és így minden konfliktust, balhét, viszályt eltud kerülni a mérleg.
2022. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!