Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

A Rák jegyű férfire jellemző a titokzatosság, érzelmi zárkózottság, konfliktuskerülés?

Csak az válaszoljon,akit érdekel az asztrológia,hülye beszólásoktól kíméljetek légyszi.

2016. máj. 8. 14:57  Privát üzenet  

A válaszok
Rák csillagjegyű vagyok és nagy általánosságban igaz , inkább érzelmi lény a rák jegyű személy de az személye válogattja hogy ez a 3 igaz - e rá s mennyire de a skorpió nagyon ki tudja őt nyitni

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. máj. 8. 15:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is Rák vagyok:) Tudom, hogy az ascendens,és a holdjegy, stb,is befolyásolja a dolgokat.De nekem az asc. em is Rák, a férjemé Oroszlán állítólag, a holdjegyünk Bika.

Én kíváncsi,de elég zárkózott,ha muszáj, konfrontálódok...de a párom abszolút nem kíváncsi természetű,és gyűlöli a konfliktusokat, veszekedést...

# 2/5Időpont 2016. máj. 8. 17:44 Privát üzenet
Lehet a környezet az oka hogy ilyen

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. máj. 8. 18:46 Privát üzenet
A rákok nem titokzatosak, sem zárkózottak, és nem is kerülik a konfliktusokat. Ha baszakodsz velük, akkor a menő ollójukkal megcsípik a töködet. :D

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. máj. 31. 20:40 Privát üzenet
Nekem volt párom rák jegyű volt, és a konfliktuskerülés az jellemző volt rá, de inkább szőnyegalásöprésnek nevezném, amit csinált. Nem volt titokzatos és zárkózott sem. Sőt nagyon meglepő módon tudott az érzelmeiről beszélni sokszor nálam is jobban, ami szerintem szokatlan a férfiaknál.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. dec. 22. 22:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Éjszaka miért reccsen végig az összes bútor a szobában?
Milyen típusú nőket kedvel leginkább a Vízöntő férfi, aki legtöbbször titokzatos és távolságtartó?
Tudtok még ilyen MAGYAR lényeket?
Ezeket a gabonaköröket hogy magyarázzák a szkeptikusok?
Ez mi lehetett? (bővebben lent! )
Mar egy jo ideje, mindig az van, hogy mikor ranezek az orara, mindig ize. Hat ilyesmiket latok: 11:11 \ 10:01. stb Szoktam beszelgetni egy fiuval is. Es most is irt egy uzet, es...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!