Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Rák jegyű férfire jellemző...

A Rák jegyű férfire jellemző a titokzatosság, érzelmi zárkózottság, konfliktuskerülés?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon,akit érdekel az asztrológia,hülye beszólásoktól kíméljetek légyszi.
2016. máj. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Rák csillagjegyű vagyok és nagy általánosságban igaz , inkább érzelmi lény a rák jegyű személy de az személye válogattja hogy ez a 3 igaz - e rá s mennyire de a skorpió nagyon ki tudja őt nyitni
2016. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is Rák vagyok:) Tudom, hogy az ascendens,és a holdjegy, stb,is befolyásolja a dolgokat.De nekem az asc. em is Rák, a férjemé Oroszlán állítólag, a holdjegyünk Bika.


Én kíváncsi,de elég zárkózott,ha muszáj, konfrontálódok...de a párom abszolút nem kíváncsi természetű,és gyűlöli a konfliktusokat, veszekedést...

2016. máj. 8. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a környezet az oka hogy ilyen
2016. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
A rákok nem titokzatosak, sem zárkózottak, és nem is kerülik a konfliktusokat. Ha baszakodsz velük, akkor a menő ollójukkal megcsípik a töködet. :D
2016. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt párom rák jegyű volt, és a konfliktuskerülés az jellemző volt rá, de inkább szőnyegalásöprésnek nevezném, amit csinált. Nem volt titokzatos és zárkózott sem. Sőt nagyon meglepő módon tudott az érzelmeiről beszélni sokszor nálam is jobban, ami szerintem szokatlan a férfiaknál.
2016. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!