Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőként hogyan nyomjam...

Skorpió nőként hogyan nyomjam el magamban a gonoszságot és a bosszúvágyat?

Figyelt kérdés
Sokáig nem hittem az asztrológiában, aztán elkezdtem róla részletesebben olvasgatni és rájöttem, hogy rám sajnos nagyon igaz, tipikus skorpió nő vagyok. Sokáig szerettem ezt magamban, de egy ideje szeretnék megváltozni. Sajnos jól esik a gonoszkodás és a legkisebb dolgokért is képes vagyok bosszút állni, de ezt néha már le tudom győzni, csak hatalmas önfegyelem kell hozzá. Viszont sokszor, ha egyszer-kétszer legyőzöm magamban a harmadik lehetőségnél már nem tudok nemet mondani és úgy érzem muszáj megtorolnom a sérelmeimet. Ne úgy képzeljétek el, hogy nincs semmi jó tulajdonságom, csak a gonoszkodás, de ez a két dolog a legrosszabb tulajdonságom. Hogyan lehetnék jobb ember? Valaki tud valamilyen bevált módszert?
2020. okt. 12. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is elég bosszúálló vagyok, pedig halak a jegyem. Ha jogos, állj ki a véleményedért, ha jogtalanul gonoszkodsz, akkor meg nézz magadba, mélyen, hogy vajon miért vagy ilyen, pszichoanalizáld magad.

Valami hiányzik az életedből, frusztrál, és ezért gonoszkodsz.

2020. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én mindig jogosnak vagy viccesnek érzem, míg a másik fél nem biztos.
2020. okt. 12. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig próbáld megismerni az adott embert és utána érezni fogod, hogy nála meddig mehetsz el. Tudom, ti skorpiók "mindent vagy semmit", de próbálj meg fokozatokban gondolkodni. Aki nem vevő a túlzott csipkelődésre, vagy akár fizikai kontaktra, annál ezt nem teheted meg, különben rosszban lesztek.
2020. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ellentétem skorpió nővel (közös ex miatt) és végül rájött, hogy velem aztán bszódhat, nincs rajtam fogás és még a próbálkozásait is ignorálom, végül feladta és kezet nyújtott, évek óta töretlenül barátok vagyunk és sokszor nevetünk ezen. Próbáld meg úgy felfogni, hogy negatív irányban felesleges pazarolni az energiádat és sokkal jobb dolgok is kijöhetnek ha pozitív fordulatot veszel egy-egy emberrel kapcsolatban.
2020. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ja az udvariassághoz hatalmas önfegyelem kell már ez is elég jo hogy idáig eljutottál

udvarias skorpio nő.. hát elég furi de biztos csini lenne

vmi sötétebb hajjal müködne de mind1

will is elég jo mert látszik ilyenekben, annyira igyekszik, tehát a leggyakrabban és legrejtettebben ö bukkan fel

multkor még a ruhája is látszott világoskék de majdnem felhöszinü-fehér volt, fizetés elött a többiek elé esett, ug kellett elintéznie a dolgot

mindenki látta az arcát vagyis tudták hogyan néz ki (a csajét mert csak akkor látszodik ha én is látom!)

tehát ez azt jelenti hogy még ö is helyet foglalt (nem tudta megirni a dogáját)

neki azt kell tudnia hogy ilyenkor már alig gyullad meg a tüz de még hinnie kell és a semmiben ujra-ujra meggyujtogatni önmaga számára, sokáig nagyon sokáig kell jol csinálnia (nagyon)

jo lene ha összeállna addig csak pontszerü villanásként jelentkezik (fog) a csajok birodalmában

de szépsége és hatalma megmarad örökre, rengeteget fog tanulni és az hasonlitani fog az én tanulásomra is

2020. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj küzdősportot.
2020. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tesóm is skori ő is így járt...

teszteltük rá igazak voltak rám nem....

de ő amennyire lehetett a pszichológiában a jellemfejlődésnek is utána járt. bizos ami, alapon.

A bosszúvágy szinte mindenkiben megvan, a gonoszságot nem nagyon értem,

tesóm rövid tömör beszólásai oda bnak, nem gonoszak hanem az igazságra épül, csak nyers szúr és tőle az igazság tényleg fáj.

2020. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy a skorpiók igazságérzete nagy, és ezt nem bírják magukba fojtani. Ez másoknak persze sértő, de még mindig jobb, mint a folyamatos képmutatás.
2020. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!