Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem magamban oly...

Miért érzem magamban oly erősen, hogy már nem akarok élni? Várok de nem jönnek értem, s úgy érzem már képtelen vagyok segíteni másokon úgy ahogy rég tettem. Ui: nem vagyok bolond.

Figyelt kérdés

#Kiéghettem?
2018. júl. 25. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40 már
2018. júl. 25. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szia


Lehet hogy sokan hülyének fognak nézni lehet hogy Te is kérdező e miatt a válasz miatt. Sokan úgy tartják hogy meg Van írva a sorsunk. Nem másodpercre pontosan, de úgy évek / hónapok pontosságára Igen. Lehet hogy neked úgy van megírva a sorsod hogy 40 után nemsokára vége kell hogy legyen az életednek.

Ezen a kérdésen Nagyjából elmagyarázzák amire én gondolok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


Tudom hogy hülyeségnek hangzik, sőt lehet hogy köze sincs hozzá s megoldásnak,de ez egy ötlet.


Kedves Kérdező!

Remélem tudtam segíteni

2018. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem te döntöd el a sorsodat ha ott az ideje akkor meg fogsz halni de ha nem jönnek érted akkor valami fontos elintézni valód van.
2018. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! 40 évesen az életerőnek teljében lehetnél, abban az állapotban, ahol már ismered a határaidat és tudod hogyan kell kevés lánggal erősen fűteni, mint ahogy a parasztok dolgoznak a földön. Nem sietnek sehova, de összpontosítva csinálják azt, aminek ideje van.


Lehet szimpla kiégés, és csak töltekezned kell és változtatni a tempón, lehet valamilyen új élethelyzet hozott be egy megoldandó feladatot és ezt kezeled nehezen. Sok más is lehet.

Ha a kérdésed jól értem, a segítségnyújtásban élted ki eddig magad. Ha ez már nem megy, akkor bizony önmagadon kell segítened. Pontosabban megismerni magad, venni a lapokat az élettől. Ez nem mindenkinek mókás, és mindenkinek van nagyon fájdalmas része, sokszor megtorpanunk, sokszor elbizonytalanodunk.

2018. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keress megoldást de ne klinikai területeken se a módszereikben . Sok gond feldolgozatlan esemény , kilátástalanság , félelem beidegződés ami blokkol minket . Számos nyílt és rejtett ok probléma . Életmódváltás -sport- személyiség fejlesztés- új tervek -önismeret segít ...
2018. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Még nem jöttél rá, hogy elsődleges feladatod az, hogy saját életedet szervezd meg és saját magadon segíts (és akkor Isten is megsegít).
2018. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, ezzel én is pontosan ugyanígy vagyok!


Nekem elegem van a mai világból, a kegyetlen emberekből, a mindennapos küzdelmekből, de mivel nem akarok a pokolba kerülni, így sajnos az öngyilkosság nem jöhet ténylegesen szóba, csak elméletben vetődik fel.


Én sem vagyok már fiatal és úgy vettem észre, hogy manapság 40 felett már lehúzhatjuk a rolót, ez van!

2018. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ignis Subdialis ***** válasza:
69%
A megfelelő keresőkifejezések a leírt problémára: "életközépi válság", "midlife crisis"
2018. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Depressziós vagy.
2018. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!