Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudatosítsam magamban,...

Hogyan tudatosítsam magamban, hogy nincsenek szellemek, meg ilyesmi lények? Ha pedig vannak, nem tudnak ártani?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

A barátaim is hülyének néznek, ha meg akarnak nézni egy horrorfilmet, vagy el akarnak mesélni egy rémtörténetet, én sosem engedem nekik, max úgy hogy ne halljam/lássam, mert nagyon félek, ők pedig nem tudják egyszerűen felfogni, hogy én ilyen vagyok..engem is nagyon zavar..Hogy tudnék változtatni magamon?


(Bocsánat, ha bénán fogalmaztam, vagy esetleg rossz kategóriába soroltam a kérdést.)



2017. nov. 25. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
52%
A tudományos írásokat fogadd el, például Vasziljev professzor írt egy könyvet Telepátia címmel, amiben leírja hogy a szellemek látomások, agyunk játékai. Sok kamu infó van a világban, ilyen a másoknak az ijesztegetésnek szánt szövegei is.
2017. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, léteznek szellemek és tudnak is ártani ha akarnak.
2017. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
34%

Kerdezo jo uton jarsz. Ha akarsz irj privit. Segithetek rajtad.


Es 2esnek irom.

Vigyaz vegen leharapja a kukid xd

2017. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
28%
hat,szellemek leteznek.bocsi
2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

"Vigyaz vegen leharapja a kukid xd"


Nem hinném, ugyanis nem ilyesféle materiális célok hajtják őket...

2017. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
52%
5os mert az ijesztegetes es az elok molesztalasa jo dolog lehet egy halottnak xd
2017. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
47%

"mert az ijesztegetes es az elok molesztalasa jo dolog lehet egy halottnak xd"


Igen, hiszen sokkal könnyebb egy olyan rendszerrel babrálni, ami nincs egyensúlyban. Az általatok "szellemnek" titulált entitások nem csak halottak lehetnek. Ahány fajta annyi féle céljuk van...

2017. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
54%
Ahany fele. Hmm.... Szval van aki a kukidra palyazik xd ezt nem tagadhatod le mert nem ismered az osszes szellemet sem az hogy mi elteti oket 😄
2017. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

"Szval van aki a kukidra palyazik xd ezt nem tagadhatod le mert nem ismered az osszes szellemet sem az hogy mi elteti oket"


Nem vennék semmi hasznát a kukimnak (mármint úgy, hogy nincs a testemen), ugyanis a "szellemeknek" nincs fizikai teste. Ugyan kölcsönhatásba léphetnek a fizikai világgal, de egy kukinak nem sok hasznát vennék, nem érné meg a befektetett energiát.


Tehát a kukim biztonságban van (legalábbis a szellemektől), de köszönöm, hogy ennyire érdekel a sorsa!

2017. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Mert ha leteznenek a fizikai sikon egyaltalan barmire hasznuk is lenne?

Ez olyan mint egy hal es az ür. Hidegen hagyná.

2017. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!