Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiséget társítaná...

Milyen személyiséget társítanál egy olyan emberhez, aki Oroszlán jegyű Oroszlán aszcendenssel, és Bika holddal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a személyiéget ennyi alapján megtippelni. De abban biztos vagyok hogy dús és szép a haja!
2020. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyok a szarvai
2020. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon központi, egoista, nyitott, szeret lustálkodni, lehet, hogy szórja a pénzt aztán elszégyelli magát, hogy kellett ez? :D


Egy másik oroszlán

2020. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Uh elég erős személyiség lehetsz tele energiával. A vízöntők elfogadják azt hogy te ragyognj akarsz ezért egymást emelitek fel. A vízöntők nem félnek attól hogy mások legyenek ezért minden izgalmas programban vagy olyan dologban is benne lesznek amiben más nem lenne. A vízöntő sokkal érzelmesebb ezért az oroszlán jegy tanulhat tőle míg az oroszlán megbecsüli önmagát ezt pedig a vízöntő tanulhatja meg. Nagyon jó páros de szerintem még illene hozzád: mérleg, nyilas és természetesen oroszlán
2020. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Leesett hogy nem jól válaszoltam a kérdésre lol na de egyebkent szerintem te egy nagyon fun outgoing ember lehetsz aki nem fél a figyelem középpontjába férkőzni. Star material, performer. Bocsi angolul nézek minden zodiac sign al kapcsolatos dolgot ezért ez marad meg ;) én imádom az oroszlánokat én is oroszlán aszcendensel rendelkezem és ez a legjobbat hozza ki belőlem
2020. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!