Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák oroszlán skorpió legneheze...

Rák oroszlán skorpió legnehezebb együtt élni? Tapasztaltatok ezt? Ezekkel csillagjegyekel legnehezebb együtt élni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos leh h igazatok van!En is Rák vagyok,a férjrm is!Én megvártam a katonaság másfél éve alatt,és utána is huséges voltam!Ő viszont a 23.évben megcsalt...lehet,h már elötte is?Ez már nem derul ki!

Én is azt hittem hűséges,az alkohollal idönként gondjai voltak,es szivesen horgászott egyedul,v a haverjaival!Én is párszor a fejéhez vágtam,minek neked feleség család?


Fura,mert mindenhol romantikus,családszereto ,huseges pasiként jellemzik a Rák pasit!

2020. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8

A Szűz jegyű erőszakos és öntudatos, túl sokat képzel magáról. Nekem is van 45 éves ismerősöm, akinek senkije sincs. Nem is lesz soha. Magasak az elvárásai, csak sajnos magával szemben nem azok.

2020. dec. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11.

Sajnállak, de abban szerencséd van, ha csak öreg korában kezdett ringyókkal szórakozni. Nálunk ez egész életen át tartott.

2020. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11. Itt is pont ugyanez.
2020. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!